8 фільмів, які налаштують вас на хвилю Interpipe TechFest

8 фільмів, які налаштують вас на хвилю Interpipe TechFest

До одного з наймасштабніших інженерних шоу країни залишилось менше тижня. Ми обрали для вас кінострічки і пару серіалів, які допоможуть зануритися в атмосферу інноваційних технологій. 

Interpipe TechFest пройде у Дніпрі 19-20 жовтня 2019 року.

Дітища Бея та Лукаса

Хочеться вірити у світ, де нас не планують знищити прибульці. Організатори фестивалю анонсували, що у виставковому арсеналі заготовлено трансформерів з однойменного бойовика. Цікаво, на нас там чекатимуть тільки автоботи чи десептиконів для балансу добра та зла також підвезуть?

На минулорічний фестиваль завітав легендарний дроїд R2-D2. І залишається імовірність, що гостей побалують присутністю астромеханічного улюбленця знову. Тож наш список стартує із кіноепопеї "Зоряні війни". Про всесвіт "далекої-далекої галактики" знають люди не одного покоління, але на власні очі побачити R2-D2 вдавалося не всім. Будемо тримати кулачки за те, щоб цього разу дроїд був не один, а у парі з балакучим C-3PO.

Загрози доповненої реальності

Якщо вам до вподоби хорори й трилери, то наступна позиція у списку саме для вас. "Давай будемо поганими" ("Let's Be Evil") – фільм 2016 року, який знайомить нас із технологіями доповненої реальності.
У ході експерименту головні герої стрічки використовують окуляри, дуже схожі на ті, що існують вже зараз. Мова йде про Google Glass. Минулого року цей пристрій також привозили на техфест.

Та ж технологія, але у вигляді електронного імпланту, показана в епізоді телесеріалу "Чорне дзеркало". Режисер серії "Ніхто не хотів стріляти" показав, які загрози може викликати високотехнологічне оснащення у руках великих мілітаристських організацій. Вмикайте епізод, аби дізнатися, що за труднощі спіткали молодого солдата у постапокаліптичному світі.

Імпланти у всесвіті "Чорного дзеркала" попсували життя героям не одного епізоду. В "Історії твого життя" чоловік дізнався про свою дружину те, чого не зміг пробачити.

Грай, а не стріляй

Перед гостями цьогорічного фесту виступатиме "Compressorhead" – легендарний німецький рок-гурт, у складі якого – лише роботи. Допоки вони не хочуть поневолити людство, можемо насолоджуватися їх музикою. Але якщо вірити фільму "Я, робот", розслаблятись лишилося недовго, не за горами 2035 – рік повстання машин.

Ще один варіант використання антропоморфних роботів показано у "Світі Дикого Заходу". Телесеріал розповідає про однойменний футуристичний  парк атракціонів, де в ролі мешканців – людиноподібні роботи. Ця величезна локація площею більше 1000 км2 створена для задоволення таких потреб багатіїв, про які вони й думати не сміють у реальному житті. 

Подібні технології не здаються недосяжними, коли дивишся на вже існуючу роботесу Софію. Вона була розроблена гонконгською компанією Hanson Robotics таким чином, щоб мати змогу вчитися та адаптуватися до поведінки співрозмовника. Софія стала першим роботом, який отримав громадянство (з 2017 року є підданою Саудівської Аравії). 

Минулорічний візит роботеси до України

В одному з перших інтерв'ю Софія висловила своє бажання знищити людство (це було лише жартом). А от мережа "Скайнет" з культового бойовика Дж. Кемерона свої ліквідаторські дії почала вже у 2029 році. Організатори запевняють, що термінатор, якого привезуть вони, не стане загрозою для людства, але своїм правдоподібним виглядом може налякати фанатів, вихованих на кемеронівській серії. 

"Ейнштейне, ходи до мене, хлопчику"

І наостанок кінострічка, яка пробудить ностальгійні почуття.  Тільки справжні поціновувачі "Назад у майбутнє" зможуть згадати, як розпочинається фільм. Культова американська трилогія стартує з показів Машини Голдберга. Це пристрій, який працює за "принципом доміно". У фільмі його завдання – наповнити їжею миску собаки дока, Ейнштейна.

На Машину Голдберга ви зможете подивитись і на техфесті. Організатори виділять для неї місце у виставковій зоні. 

Поділитися: