Аудіопрогулянки wayme по Дніпру стали безкоштовними Новини

Аудіопрогулянки wayme по Дніпру стали безкоштовними

Зараз у Дніпрі 8 безкоштовних аудіопрогулянок, а це майже 10 годин дослідження міста.

Аудіогід wayme розповідає через навушники про найцікавіші місця Дніпра: набережну, алеї, закутки міста, музеї, історичні пам'ятки, парки тощо. Оповідач чекає, поки користувач перейде дорогу, підійде до потрібного місця, і тільки тоді починає розповідь про неї.

Раніше за більшість прогулянок треба було купувати. Чому їх зробили безкоштовними, пояснює Влад Ганілов, режисер і продюсер проєкту:

- Дніпро - перше місто, в якому ми почали робити аудіопрогулянки. З самого початку це робилося для розвитку туризму у місті, щоб місцеві могли розповісти про нього кожному. Зараз зявилася можливість зробити аудіопрогулянки у Дніпрі безкоштовними. І місту, і його жителям, і туристам це лише допоможе.

wayme можна використовувати і як путівник, бо кожне місце в додатку має текстовий опис, фотографії (старі і сучасні), аудіо та відео.

wayme – це мобільний додаток з аудіопрогулянками, створений у Дніпрі. Інформація подається з урахуванням місцезнаходження слухача. Потрібні лише навушники, GPS і встановлений додаток. Аудіогід містить аудіопрогулянки й по інших містах України та навіть світу.

Поділитися: