БеZVIZ Pre-party 1.5 пройде ТІЛЬКИ онлайн Новини

БеZVIZ Pre-party 1.5 пройде ТІЛЬКИ онлайн

Розповідаємо, чому заборонили офлайн-вечірку на Монастирському, як повернути квитки і що організатори приготували замість скасованої події.

Фестиваль організовує програма "Культурна столиця"

Що сталося?

Вчора об 11-й команда фестивалю отримала документ, який підтверджує згоду мера Дніпра на проведення БеZVIZ Pre-party 1.5. Це був останній документ, який гарантував би можливість проведення вечірки цими вихідними.

Як нам стало відомо, під тиском керівництва обласної ради, міністра охорони здоров’я та силових структур місто було вимушене змінити рішення про проведення БеZVIZ Pre-party 1.5 з глядачами.

Як планували проводити вечірку під час карантину?

БеZVIZ Pre-party 1.5 мав стати найбезпечнішим івентом за період пандемії. Були разрахунки площі на одну людину з дотриманням дистанції 1,5 метри, пропозиції зонування території, сканери температур для перевірки на вході, маски для відвідувачів та багато іншого. Були усі домовленості з підрядниками та волонтерами. Незважаючи на це, вечірку скасували.

Слухачка БeZVIZ Festival - 2019
БeZVIZ Festival - 2019

Що тепер?

Зараз фестиваль зазнає значних збитків, але команда робить усе можливе, щоб концерти відбулися.

Музиканти все ж гратимуть на БеZVIZ Pre-party 1.5, тільки без глядачів. Виступи транслюватимуться на платформі Hover.link.

Кошти за квитки можна буде повернути через karabas.com. Деталі у понеділок на сторінці фестивалю БеZVIZ.

І найголовніше: музична подія все ж відбудеться! 20 вересня буде закрита вечірка для власників квитків на БеZVIZ Pre-party 1.5. Це буде великий концерт у Літньому театрі в парку Шевченка. Кількість місць у ньому буде обмежена, тому приходьте завчасно.

Виступатимуть Женя Галич та POLARNIK 3000, Курган і Агрегат, EPOLETS, Сметана Band, Кімната Гретхен і Zagreb.

БеZVIZ Pre-party 1.5 пройде ТІЛЬКИ онлайн - 2 зображення

Поділитися: