Борис Філатов: здається, у Дніпрі знайшли могилу Олександра Поля Новини

Борис Філатов: здається, у Дніпрі знайшли могилу Олександра Поля

На відкритті "Європейського музичного форуму" міський голова Дніпра Борис Філатов розповів, що у Дніпрі з великою вірогідністю знайшли могилу Олександра Поля.

(Upd. Ми вже опублікували історію пошуку місця поховання Поля з коментарями дослідників)

"Він був справжнім божевільним. Хворим на голову його вважали не тільки в уряді, але і в рідному місті. Земляків лякав його натиск і освіченість, широта кругозору і мрійливість. Майже 15 років він оббивав пороги високих кабінетів у столиці, вимагаючи побудувати в рідному місті залізницю і міст, почати розвивати промисловість. З першого дня своєї каденції я дав йому клятву, що знайду місце, де він похований. Чотири роки я говорив про це всім і всюди. І не тільки говорив. А робив. І, схоже, у нас вийшло. Більше, ніж через 100 років після його смерті", – написав Борис Філатов на своїй сторінці у Фейсбуці.

Подробиці будуть відомі завтра, адже Борис Альбертович тільки повернувся з наради з археологами, істориками та краєзнавцями.

"Я зараз у чудовому настрої, сподіваюся, ми будемо відповідати статусу культурної столиці, про який ми так часто говоримо", – сказав міський голова.

Картинки по запросу "олександр поль"

Поль Олександр Миколайович

Відомо, що поховання Поля має бути біля фундаменту Лазаревської церкви. Його шукали у Севастопольському парку, але, ймовірно, знайшли у дещо іншому місці.

Поділитися: