Театр "Віримо" дає серію вистав у центрі міста Новини

Театр "Віримо" дає серію вистав у центрі міста

Найближчу виставу – французьку комедію "Ім’я" – покажуть 4 квітня. Квитки ще є.

Нещодавно театр "Віримо" почав давати виїзні вистави в концерт-холі Bubamara на Вернадського. Ми дізналися, чому театр кочує і шукає собі приміщення.

Театр "Віримо" зародився як драмгурток у Палаці дітей та юнацтва на Перемозі. Там він уже майже тридцять років показує вистави на двох сценах – малій та великій. Але ці приміщення не належать театру.

– Щоб грати на великій сцені, ми чекаємо своєї черги. Там, крім нас, виступають дитячі колективи Палацу. Тому на ній ми можемо показувати лише 4-5 вистав на місяць, – каже Володимир Петренко, засновник і керівник театру "Віримо".

Зараз велика сцена закрита взагалі, адже заходи у дитячих установах заборонені. Мала сцена працює, але вміщає лише 40 глядачів. Тому театр шукає більші приміщення, щоб давати вистави частіше і не залежати від інших колективів.

Поки що є домовленість лише з одним закладом: власник концерт-холу Bubamara, щоб підтримати театр, надає приміщення безкоштовно. Там може розміститися 80 глядачів. У концерт-холі вже відіграли дві вистави: "Метод Гренхольма" та "Однокласники". Втім, у перспективі він не замінить театру постійну велику сцену. Тому театр "Віримо" відкритий до пропозицій.

Відвідати виставу "Ім'я" можна 4 квітня за адресою вул. Вернадського, 1/3. За анонсами наступних виїзних вистав слідкуйте у соцмережах театру.

Нагадаємо, кілька днів тому актори театру "Віримо" Сергій Клименко та Володимир Владіміров отримали номінацію "Кращий акторський дует" на регіональному театральному фестивалі "Січеславна".

May be an image of 4 people, people standing and indoor

Поділитися: