Цього тижня у центрі Дніпра діджей буде роздавати безкоштовні омлети Новини

Цього тижня у центрі Дніпра діджей буде роздавати безкоштовні омлети

У Дніпро їде DJ Omlet. 

Хто це?

Це Ілля Фролов, він придумав "Домашні четверги", які переросли у бар "Четверги" на Барикадній, та електронні вечірки Soul Night у Дніпрі. Зараз Ілля живе в Києві: відкрив свою школу діджеїнгу на базі студії Івана Дорна Masterskaya і далі розвиває спільноту Soul Culture. 

Цього тижня у центрі Дніпра діджей буде роздавати безкоштовні омлети - 1 зображення

Чому Ілля приїжджає не як DJ Frolov, а як DJ Omlet?

Це окремий проєкт-перформанс, який рік тому виник на регіональній події Burning Man Precompression. Один з десяти принципів будь-якої події Burning Man – gifting ("дарування"). На території подій повністю відсутня комерція, немає ніякої валюти. Є лише подарунки одне одному. Тобто ти даруєш те, що хочеш: Ілля захотів дарувати омлет. 

Чому омлет?

Бо вже багато років він фанат цієї страви. Омлет – це традиція, дуже важлива річ, яка заряджає. Особливо надихає те, що туди можна додавати різні інгредієнти. Багато років тому в якомусь єгипетському готелі кухар робив маленькі омлетики, а відпочивальники, серед яких був Ілля, обирали собі начинку. Тепер це ідея DJ Omlet. 

Але поки він грає, він готує веганські омлети без яєць. 

Цього тижня у центрі Дніпра діджей буде роздавати безкоштовні омлети - 2 зображення

Чому веганські?

Бо експериментує і вже кілька місяців не їсть м’ясо та яйця. Зараз відчуває загальний позитивний вплив на свій стан.

Які на смак омлети з нутового борошна?

На трьох вечірках, які у жовтні пройшли у Києві, деякі люди так і не зрозуміли, що їдять омлети без яєць. В цьому рецепті вирішує чорна індійська сіль. На смак вона трохи схожа на смажене яйце. 

В чому сенс всієї цієї історії?

Одним реченням DJ Omlet описує це так: "Я роблю це для максимальної кількості позитивних відбитків у свідомості людей". Він просто хоче підняти людям настрій, відволікти від проблем, дати їм привід посміхатись, тобто створити імпульс добра. 

Цього тижня у центрі Дніпра діджей буде роздавати безкоштовні омлети - 3 зображення

Як це відбувається?

На центральній міській вулиці чи площі (у Дніпрі місце ще не визначили) Ілля створює музику і паралельно на маленькій пательні готує омлети з помідорами, руколою чи сиром (сир робить їх вегетаріанськими), які роздає безкоштовно. За п’ять перформансів у Києві він приготував 160 страв.  

Ілля працює в рукавичках і в масці, а місце готування огороджують жовтою стрічкою. Будь-хто може безкоштовно взяти маску і антисептик.

Як киянам?

Перформанс нагадав їм атмосферу Нью-Йорка та Берліна. Хтось із радістю пригощається омлетом, хтось танцює під класну музику. Всі дивувались, не розуміли, як це так, чувак робить усе безкоштовно. А ще люди яскраво реагували на нові веганські омлети, вони не могли зрозуміти, як омлети можуть бути без яєць.

Цього тижня у центрі Дніпра діджей буде роздавати безкоштовні омлети - 6 зображення

Чи є у проєкту легендарні творчі плани?

Якщо з’явиться спонсор, який дасть DJ Omlet можливість мандрувати Україною та світом на омлет-мобілі (макет цієї машини вже є), буде чудово. Але поки проєкт існує на донейти. Одна вечірка обходиться приблизно у три тисячі гривень. У цю суму входить обладнання, генератор, продукти і бажання Frolov робити цей світ добрішим. 

Вечірка у Дніпрі триватиме дві години. Місце і час ще не визначили, слідкуйте за оновленнями на фейсбук-сторінці події. На заході будьте в масках та дотримуйтесь дистанції.

Поділитися: