Дніпро долучився до виробництва веб-серіалів Новини

Дніпро долучився до виробництва веб-серіалів

У серпні у Дніпрі зняли одну серію другого сезону серіалу "Київська зірка". Основними локаціями для зйомок стали набережна, Монастирський острів, проспект Гагаріна та аерокосмічний центр ім. Макарова.

Півроку тому "Київстар" випустив перший сезон веб-серіалу "Київська зірка" – про молодого стрімера, який хоче зробити свій блог. Приблизно у той самий час COMFY та "Воля" випустили свої веб-серіали про кумедні ситуації, які відбуваються у їхніх компаніях – "Міксер" і "Волею випадку".

Дніпро долучився до виробництва веб-серіалів - 1 зображення

Веб-серіал – це частина інфлюенс-маркетингу у великих компаніях, яка вже майже витіснила 6-секундні рекламні ролики з Ютубу. Будь-який зроблений разом з відомими блогерами короткий серіал більш ефективно розкаже про нові проекти компаній, ніж звичайна реклама.

Серіал "Київська зірка" випустили у продакшн для того, аби популяризувати 4G-інтернет. В рамках загальної стратегії просування компанія "Київстар" вирішила зробити для молодої аудиторії "перший в Україні хайповий серіал". Це історія про молодого стрімера, який вирішив стати інстаграмером, блогером, підкорити Олімп і стати зіркою. І ось про всі його пригоди на цьому шляху, про те, як він за допомогою "Київстар 4G" це робить, власне, серіал.

Одну серію другого сезону зняли у Дніпрі. Місцева кінокомпанія Contrabas допомогла творцям локальним сервісом. Тут варто звернути увагу на те, що автори "Київської зірки" зацікавлені тільки у профпродакшні.

Дніпро долучився до виробництва веб-серіалів - 2 зображення

У другому сезоні серіалу можна буде почути кілька треків від місцевого гурту "Кімната Гретхен" – хлопці знялися в ролі самих себе. Ще на зйомки у Дніпро приїхали відомі актори серіалу "Школа".

Співзасновниця кінокомпанії Contrabas Олександра Тесленко говорить про те, що веб-серіали мають величезний потенціал у мережі. Через цікаву історію вони дозволяють компаніям виходити на свою аудиторію, вирішувати багато внутрішніх завдань та будувати імідж надсучасних брендів, які по-новому спілкуються з аудиторією.

– Ми готові увірватись в тренд виробництва якісного веб-серіалу, сподіваємось, що у 2020 році запустимо проект у Дніпрі, який повністю реалізуємо у нашому місті, тому що для виробництва якісного контенту у нас є всі інструменти: дипломовані кіноспеціалісти, сучасна техніка, кінокамера ArriAlexa, павільйон. Ми готові до співпраці, – говорить Олександра.

Прем’єра другого сезону серіалу "Київська зірка" відбудеться восени цього року.

Поділитися: