Дніпро на першому місці в рейтингу на звання "Велика культурна столиця України – 2022" Новини

Дніпро на першому місці в рейтингу на звання "Велика культурна столиця України – 2022"

Дніпро набрав 450 балів від експертів. Другим іде Запоріжжя із великим відривом (у нього 398 балів), а третім – Івано-Франківськ (361). 

Це означає, що ми можемо отримати звання "Велика культурна столиця України – 2022". Остаточні результати стануть відомі вже у грудні, після перемовин з "Українським культурним фондом".

Дніпро на першому місці в рейтингу на звання "Велика культурна столиця України – 2022" - 1 зображення
Рейтинг УКФ

У 2022 році Дніпро перетвориться на космічний культурний мегаполіс. Тут з'явиться академія мистецтв, пройдуть масштабні фестивалі "BookSpaceX", "Безвіз на Марс" і "Джаз: невагомість", запуститься мобільний додаток-путівник "Gravity Guide" – це лише частина проєктів, які ми подали на конкурс від УКФ. У разі перемоги ми отримаємо 20 мільйонів гривень на масштабні міські проєкти на додачу до грошей з міського бюджету. 

Дніпро на першому місці в рейтингу на звання "Велика культурна столиця України – 2022" - 2 зображення
Частина команди "Гравітації-Нова" з документом заявки

Конкурс від Українського культурного фонду проходив і в минулому році. Тоді Дніпро посів друге місце, обійшовши Львів, Київ, Одесу, а переміг Маріуполь, який і отримав статус на 2021 рік. Цього разу ми врахували всі минулорічні зауваження до заявки – і маємо великі шанси на перемогу.

Поділитися: