Дніпровська кіностудія знімає серіал Новини

Дніпровська кіностудія знімає серіал

У Contrabas офіційно повідомили про це вчора, у день народження студії.

"Ми будемо знімати велике кіно, у якому закладена значна культурна місія. Цей проєкт дуже важливий для мене, я відчуваю, що можу залишити слід" – коментує продюсер Руслан Тесленко.

В основі серіалу – книжка дніпровського автора Олега Гавриша "Казки баби Гавришихи", у якій світ потойбічних істот української міфології співіснує зі світом звичайних мешканців села Некремінне. Хоча ця книжка була надрукована лише півроку тому, вона вже стала бестселером видавництва на Львівському книжковому форумі у 2019 році, увійшла до переліку «Найкращі нові книги» та посіла перше місце у другому шорт-листі літератури для дітей Всеукраїнського рейтингу «Книжка року».

Днями вся знімальна команда з "Контрабасу" вирушає у село Некремінне, де жила бабуся письменника. Там знімуть документальний фільм, який стане частиною промокампанії серіалу.

"Зараз вирішується питання, де серіал буде поширюватися. В Америці люди гірше сприймають дубляж, тому будуть потрібні іноземні актори. Ми хочемо зробити так, щоб про Україну і наші звичаї знав увесь світ" – розповідає Олександра Тесленко, режисерка серіалу.

Родина Тесленків уперше знімає проєкт такого масштабу. У 2020-му році планується виробництво пілотної серії. Зйомки проходитимуть у Дніпрі, Дніпропетровській та Донецькій областях.

Поділитися: