Дніпровська композиторка пише музику на вірші місцевих поетів Новини

Дніпровська композиторка пише музику на вірші місцевих поетів

Нотну збірку Оксани Резанової "Моїм друзям" презентують у центральній міській бібліотеці.

Мисткиня пише пісні на вірші відомих дніпровських поетів з 1992 року. У її творчому доробку вже більше сотні пісень, романсів, інструментальних мелодій. 

До збірки увійшло 29 пісень із нотами та віршами 15 поетів, більшість яких із Дніпра. 

На концерті-презентації виступить більше десяти виконавців. 

– На презентації ми не лише збірник кладемо на поличку. Не всі люди вміють читати ноти, а ми зробимо це у вигляді концерту. Щоб усі пісні люди спочатку почули, а потім, якщо щось сподобалося – ішли до бібліотеки, – говорить Оксана Іванівна. 

Оксана Іванівна Резанова – дніпровська композиторка, яка видала вже понад 10 збірок на вірші дніпровських поетів. Загалом вона співпрацювала з більш ніж 25 поетами. Мисткиня навчалася у сибірській музичній школі. Проте після Іркутського державного університету пішла до Сибірського відділення академії наук, де пропрацювала 20 років. Стала кандидаткою хімічних наук, потім – завідувачкою відділу у проєктно-технологічному науково-дослідницькому інституті міністерства приладобудування у Ярославлі. Ще 10 років займалася науковою діяльністю у дніпровському гірничому університеті. Свій творчий шлях вона розпочала у пенсійному віці. Композиторством жінка зацікавилася після зустрічі з Аркадієм Шоловим, який читав вірші під гітару. Тоді ж вирішила написати власну музику для творів. У 1994 році мисткиню прийняли до регіонального союзу композиторів України у Дніпропетровську. 

У 2014 році вона випустила збірку під назвою "Тебе, любимый мой Днепропетровск!". Цього року мисткиня відзначає 85-річчя. 

Вхід на презентацію вільний. 

Дата і час: 2 лютого о 12:00.

Місце: Центральна міська бібліотека (вул. Воскресенська, 23, лекційна зала, 3 пов.). 

Поділитися: