Дніпровський проєкт світлового дизайну – у списку найкращих за версією Dezeen Новини

Дніпровський проєкт світлового дизайну – у списку найкращих за версією Dezeen

Робота світлотехнічної студії Expolight потрапила до списку 25 найкращих проєктів у світі в номінації Architectural Lighting Design. Це перший в історії Dezeen Awards український проєкт архітектурного світлового дизайну, який увійшов до числа найкращих.

Офіс, освітлення для якого робила компанія "Експолайт"

Цей проєкт – розробка освітлення офісу творчої архітектурної майстерні А. Пашенько в Києві. Для офісу створили комплексний світловий дизайн, індивідуальні джерела освітлення для робочих місць і біодинамічне освітлення, яке змінює відтінок залежно від положення сонця.

Одне з приміщень офісу

Expolight – дніпровська світлотехнічна компанія, заснована в 2000 році. Компанія реалізувала більш ніж 1500 проєктів як в Україні, так і за кордоном. У Дніпрі Expolight розробляла освітлення для Менори, Пасажу, Каскад-Плази, Мост-Сіті, веж-близнюків, фонтану на Катеринославському бульварі та інших об’єктів. Зараз компанія працює над лазерно-світловою інсталяцію із заводських труб на лівому березі Дніпра. Кожен охочий зможе запустити лазерний салют зі свого смартфона. Як він виглядатиме та коли з'явиться – ми писали тут.

Читайте також: інтерв'ю із засновником компанії Миколою Каблукою.

Поділитися: