Фільм про видатного тренера з Дніпра зніматимуть на чотирьох континентах Новини

Фільм про видатного тренера з Дніпра зніматимуть на чотирьох континентах

Фільм називається "Кремінь" ("Storm School"), а в центрі сюжету – доля українського тренера з вітрильного спорту Віктора Коваленка, пише Dnipro Film Commission. Він родом із Дніпропетровська, але вже більше двадцяти років живе і тренує в Австралії.

Фільм має статус національного і створюється в офіційній копродукції України, Австралії, Німеччини, Швейцарії та Китаю.

Віктор Коваленко почав займатися вітрильним спортом у 12 років. Ходив до "Метеору". Був членом збірної СРСР, а в 1991 році почав тренувати. Його вихованці отримали золоті та бронзові медалі на Олімпійських іграх 1996-го. 

Через рік дніпрянина запросили тренувати австралійських спортсменів. Збірній цієї країни він приніс численні нагороди. У світі його знають за прізвиськом Medal Maker, а у вітчизняному спорті відомий як "Кремінь".

Участь у зйомці фільму бере режисер Вінсент Уорд, дворазовий номінант на канську "Золоту пальмову гілку". А головну роль грає дніпровець Олег Шульга актор театру "Віримо". 

Зйомки почалися 17 листопада у Києві. Проходитимуть вони не лише в Україні, а й у Китаї, Австралії та США. Вихід стрічки у прокат запланований на 2021 рік. 

Поділитися: