"Філософія для життя": починається курс лекцій Новини

"Філософія для життя": починається курс лекцій

"Новий Акрополь" запускає курс із 16 лекцій. На них будуть знайомити з основними вченнями Сходу і Заходу та обговорювати практичну філософію: як мудрість древніх може допомогти з актуальними питаннями. Перше заняття 6 квітня безкоштовно.

Це партнерська новина. 

"Новий Акрополь" – міжнародна організація, яка працює у понад 50 країнах. У Дніпрі також має свій центр. Тут проводять книжкові дайвінги, виставки, концерти, самі видають книжки, щоб популяризувати філософію. 

"Філософія для життя": починається курс лекцій - 1 зображення

Курс лекцій "Філософія життя" – основна програма, над якою працюють уже кілька років. На ньому говоритимуть про те, де знайти своє призначення, як зробити світ кращим та в чому людина відповідальна перед історією. Теми: філософія Давньої Індії, Тибету, Китаю (Конфуцій), Єгипту, Греції (Сократ, Платон, Аристотель), Риму (Марк Аврелій, Сенека, Епіктет), філософія історії, цикли і ритми історії.

Заняття від "Нового Акрополя" підходять усім, хто хоче краще пізнати себе, людей та світ. 

Зареєструватися на курс можна, заповнивши анкету. Лекції проходять раз на тиждень, а крім них, є практичні заняття, діалоги та кіно з обговоренням. 

Старт занять – 6 квітня. Перший урок безкоштовний, потім – 350 грн/міс. Якщо прийти з другом, кожен може отримати знижку -50% на перший місяць навчання.

Заняття будуть проходити в зумі, а якщо послаблять карантинні обмеження, то й офлайн у невеликих групах. 

Контактний телефон: (095) 322 47 67 (є телеграм).

Поділитися: