Історія одного фото: несвідомий привіт Історії

Історія одного фото: несвідомий привіт

Саша сам написав нам у редакцію з проханням допомогти йому потрапити в лікарні, де лікують пацієнтів з COVID-19.

Два тижні фотограф чергував у червоних зонах (відділеннях і реанімаціях, у які не пускають навіть родичів хворих). За підсумками його роботи ми зробили фоторепортаж і невеликий фільм з думками лікарів про те, що відбувається. А це – історія одного фото.

Історія одного фото: несвідомий привіт - 1 зображення

"У відділенні лежить багато хворих у різних станах. І дуже часто у звичайних палатах лежать досить важкі пацієнти.

Я так розумію, вони лікуються там, поки для них немає місця в реанімації. Напевно, одним із таких пацієнтів був цей дідусь. Він лежав на ліжку в несвідомому стані. До нього підійшла медсестра, щоб поправити маску. На фото видно, що вона тримає її в руці. У цей момент я вирішив зробити кілька кадрів.

Сестричка назвала його по імені й по батькові і сказала: "Вас знімають, помахайте ручкою". Я подумав, вона говорить із ним просто щоб підтримати. Я вже бачив, що медсестри так роблять, кажуть щось, щоб пацієнти це відчували і швидше одужували.

Але несподівано дуже повільно він почав піднімати руку, не відкриваючи очей. Він спробував мені помахати.

Я був вражений, що він у свідомості і намагається реагувати на її слова. Це було дуже зворушливо. Але і страшно. Дуже".

Олександр Колбасін – CEO, сценарист і продюсер студії комп'ютерних ігор, до цього працював журналістом. Професійний фотограф і оператор. Нещодавно реалізував проект віртуальної реальності 3D Drive у музеї "Машини часу".

Поділитися: