Історія одного фото: онучка Саша Історії

Історія одного фото: онучка Саша

Саша сам написав нам у редакцію з проханням допомогти йому потрапити в лікарні, де лікують пацієнтів з COVID-19.

Два тижні фотограф чергував у червоних зонах (відділеннях і реанімаціях, у які не пускають навіть родичів хворих). За підсумками його роботи ми зробили фоторепортаж і невеликий фільм з думками лікарів про те, що відбувається. А це – історія одного фото.

Історія одного фото: онучка Саша - 1 зображення

"Онучка доглядає свою бабусю. Після того, як я зробив знімок, до мене підійшла дівчина, її звуть Саша, і попросила взяти у неї інтерв'ю. Сказала, їй є що розповісти про бабусю, про лікарню.

Як я зрозумів пізніше, зі слів медсестер і пацієнтів, Саша доглядала за всією палатою, тобто за всіма хворими COVID-19, які в ній були.

У той день, коли ми познайомилися, я дуже поспішав. День був розписаний, я мав потрапити до лікарів, у реанімацію. Ми домовилися, що поговоримо за три дні. Дівчина сказала, що буде в лікарні, поки не видужає бабуся.

За три дні я повернувся, зайшов у потрібну шосту палату і побачив, що ліжко прибране, подушка стоїть трикутником. Медсестра сказала, що вчора бабусі не стало. І Саша більше не приходила.

Я пам'ятаю, що вийшов, сів на стілець у коридорі і дуже довго не міг прийти до тями".

Олександр Колбасін – CEO, сценарист і продюсер студії комп'ютерних ігор, до цього працював журналістом. Професійний фотограф і оператор. Нещодавно реалізував проект віртуальної реальності 3D Drive у музеї "Машини часу".

Поділитися: