Історія одного фото: передача Історії

Історія одного фото: передача

Саша сам написав нам у редакцію з проханням допомогти йому потрапити в лікарні, де лікують пацієнтів з COVID-19.

Два тижні фотограф чергував у червоних зонах (відділеннях і реанімаціях, у які не пускають навіть родичів хворих). За підсумками його роботи ми зробили фоторепортаж і невеликий фільм з думками лікарів про те, що відбувається. А це – історія одного фото.

Історія одного фото: передача - 1 зображення

"У відділення для хворих з COVID-19 не можна входити ні родичам, ні друзям, нікому. На вході стоїть охоронець, який не пропускає людей у жодному разі, ані в масці, ані навіть повністю в захисному костюмі.

Дуже складно передавати хворим передачі. Їхні родичі телефонують в відділення, і тільки якщо хтось із персоналу вільний, він може спуститися і забрати посилку.

Але додзвонитися практично неможливо. У медсестер і медбратів просто немає часу бігати до виходу.

На цьому фото медбрат на хвилину підійшов до дверей, і жінка в масці намагається передати через нього посилку родичам. Зверніть увагу, що в лікарні бояться навіть широко відкривати двері відділення. Усі спілкуються через невелику щілину".

Олександр Колбасін – CEO, сценарист і продюсер студії комп'ютерних ігор, до цього працював журналістом. Професійний фотограф і оператор. Нещодавно реалізував проект віртуальної реальності 3D Drive у музеї "Машини часу".

Поділитися: