Гастрольну трупу оперного театру доставили на обсервацію Новини

Гастрольну трупу оперного театру доставили на обсервацію

Трупа Дніпропетровського академічного театру опери та балету перервала європейські гастролі через ситуацію з коронавірусом та закриттям кордону. У трьох учасників колективу виявлено незначне підвищення  температури. Їх уже доправили під нагляд медичних працівників. Ще 40 людей перебувають на обсервації на території області. Всі вони почуваються добре, повідомили в департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації. 

– Нині троє учасників трупи знаходяться в Міській клінічній лікарні № 21 імені проф. Є.Г. Попкової. Чи у них звичайне ГРВІ, чи COVID-19, виявить подальше спостереження та обстеження, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Валерій Сердюк. – Решта учасників колективу знаходяться на обсервації, де медичні працівники спостерігатимуть за їхнім станом здоров’я найближчі два тижні.

До швейцарської Женеви колектив Дніпропетровського академічного театру опери та балету виїхав 11 березня. На гастролі відправилися двома автобусами. Загалом – 39 артистів та працівники сцени і 4 водії. 

Проїхавши через Польщу та Німеччину, 14 березня трупа зупинилася на ночівлю у Франції. Через ситуацію з коронавірусом та закриттям кордону гастролі перервали.

Наразі в Україні виявлено 7 підтверджених випадків COVID-19, жодного – на Дніпропетровщині. 

Поділитися: