House of Europe Festival: малювання бактеріями та синтезатор власноруч Новини

House of Europe Festival: малювання бактеріями та синтезатор власноруч

Публікуємо програму фестивалю від Дому Європи, який пройде 15-16 травня в Дніпрі. 

House of Europe Festival – це фестиваль креативних індустрій. Кульмінаційний захід від Дому Європи, який працював в Центрі сучасної культури у Дніпрі (DCCC) протягом березня та квітня.

Цього року тема фестивалю: "Як креативні індустрії змінюють (пост)індустріальні міста". 

"Зможемо дослідити потенціал Дніпра як одного з найбільших українських постіндустріальних міст. Ми побачимо, як культурні інституції та фестивалі працюють із індустріальним контекстом в Європі та інших містах України, вдихають життя в занедбанні будинки, будують нову реальність. Урбаністи та архітектори створюють зручні та комфортні простори для життя та відпочинку на місцях колишніх заводів, а нішеві книжкові видавці та кінопродакшни формують нові сенси та образи", – так анонсує цей фестиваль директор Центру сучасної культури у Дніпрі Андрій Палаш.

Далі публікуємо найцікавіші заходи, що пройдуть впродовж двох днів. 

15 травня

Воркшоп BIOHACKING HERO LVL1, 13:00

Тривалість воркшопу: 4 години.

На цьому воркшопі ви зможете зануритись у світ біохакінгу із командою першої DIY-біо лабораторії в Україні Yanelab. Крім того, навчитесь працювати з мікроорганізмами, генетично їх модифікувати та дізнаєтесь, яке обладнання використовують у генній інженерії. А ще ви власноруч зможете зробити власну абстрактну картину бактеріями на чашці Петрі, яка потім стане кадром для анімації. 

Посилання на реєстрацію

Воркшоп "Довір мені свої дані: як повага до персональної інформації клієнтів впливає на імідж вашого бізнесу", 14:00

Тривалість воркшопу: 1,5 години. 

Павло Бєлоусов є експертом в Школі цифрової безпеки DSS380, яка існує з 2015 року. Співавтор кількох онлайн-курсів на тему комунікації в мережі та захисту інформації.

Посилання на реєстрацію

Воркшоп Synthmaker, 15:00

Тривалість воркшопу: 4-4,5 години.

Ви зможете зібрати та запаяти синтезатор Ardutouch, а також прошити його, отримавши в результаті робочий електронний музичний інструмент. Готовий синтезатор учасники зможуть забрати додому. 

Посилання на реєстрацію.

Дискусія щодо культурних та креативних просторів: Крістоф Старк та Агнєшка Внучак, Ірина Полікарчук, Михайло Глубокий, модератор Кріс Кулеманс, 16:50-17:30

Стартапи Сторітелінг/Ніч факапів, 18:15-20:00

16 травня 

Воркшоп Arduino Level One, 11:00

Тривалість воркшопу: 3-4 години.

Воркшоп з платформи Arduino для вивчення азів програмування та електроніки. На цьому заході учасники зможуть підключити інтерактивну підсвітку різних кольорів до заздалегідь підготовлених шаблонів. Кожен учасник/-ця зможе забрати із собою готову роботу.

Посилання на реєстрацію

Воркшоп BIO ART ANIMATION, 16:00

Тривалість воркшопу: 3-4 години.

Створення анімаційного ролика стане фінальною частиною серії воркшопів. На другий день після генетичної модифікації біоарти учасників  перетворяться на кадри анімації. А ще до фінальної анімації додадуть музику, яку напишуть учасники воркшопу Synthmaker. Таким чином всі воркшопи поєднаються в єдиний продукт, який буде у відкритому доступі. 

Посилання на реєстрацію

Дискусія з книжковими видавництвами: Катерина Носко, Борис Філоненко, модераторка Вікторія Наріжна, 14:00-14:45

Показ фільмів: "Вхід через балкон", "Петрівка-реквієм", "Співає ІФТКЕ", 19:00-20:30

Повна програма фестивалю з усіма перервами та діджей-сетами.

Вхід на House of Europe Festival вільний, але зареєструватися слід до 9 травня. Тут анкета

Більшість подій фестивалю транслюватимуться онлайн у фейсбуці DCCC.

Поділитися: