Краєзнавці презентували путівник "Дніпро історичний: наш Старий Ринок" Новини

Краєзнавці презентували путівник "Дніпро історичний: наш Старий Ринок"

Площа Ринок – це центральний майдан, історичне серце сучасного міста, характерне явище для середньовічної архітектури європейських міст. У путівнику краєзнавці розповідають, що старий ринок Дніпра утворився майже 230 років тому і знаходиться у центрі. Про це повідомляє 9 канал

Площа Ринок з’явилася у 90-ті роки 18-го століття на місці сучасних площ Троїцької та Героїв Майдану. Її межі – вулиця Центральна, вулиця Липинського, вулиця Грушевського, Троїцький Майдан, вулиця Короленка, вулиця Мономаха.

"Ми, нарешті, потрапляємо в той ряд міст, в яких є Площа Ринок. До цієї книги у нас не було Площі Ринок", – каже художньо-технічний редактор путівника Михайло Кислов.

Автор Ігор Кочергін почав писати путівник ще 20 років тому. Видання складається з 96 сторінок. На них вмістилися три розділи – про історію, реконструкцію та об’єкти Старого Ринку.

У путівнику багато ілюстрацій – від перших креслень міста до сучасних фото. Також тут є зображення, які жодного разу не публікувалися у книжкових виданнях.

Путівник надрукували тиражем у тисячу примірників. Його можна безкоштовно отримати в туристичному інфоцентрі.  

Поділитися: