Як працює івент-платформа Hover.link — КУСТ
Як працює івент-платформа Hover.link Гіди

Як працює івент-платформа Hover.link

КУСТ тестує.

Hover.link не схожий на традиційний стрім на ютубі або онлайн-курс на освітній платформі. Це віртуальний простір, який симулює об'єкти, локації та переміщення між ними. Розробники платформи - з Дніпра та Києва. Вони поставили собі за мету зробити "відвідування" платформи максимально реалістичним.

На Hover.link можна транслювати концерти, конференції та фестивалі. Або провести їх повністю онлайн. Першою подією, яку провели на платформі, була вечірка БeZVIZ Pre-Party 1.5.

Ми ж протестуємо платформу на фестивалі блогерів "Дніпровський пост". Він триватиме два дні: 26 та 27 вересня. Проходить офлайн, а трансляцію можна дивитись на Hover.link. Це безкоштовно.

Реєстрація

Зараз платформа працює лише з ПК. Реєстрація займає пару хвилин.

Перш ніж зареєструватися, можете прочитати в Політиці конфіденційності, які ваші дані збирає платформа.

Карта

Потрапляємо на карту фестивалю. Звідси можна зайти на будь-яку з трьох сцен: Facebook Stage, Business & Bloggers Stage та Instagram & Tik-Tok Stage. Насправді фестиваль блогерів проходить у локаціях, розкиданих по всьому місту, але чомусь на платформі їх зібрали в одному місці - на Монастирському острові.

Заходимо на Facebook Stage. Трансляція ще не почалася. Гортаємо нижче, дивимось програму сцени на сьогодні. Початок о 13:00.

Окей, поки що позаглядаємо на інші локації.

Фудкорт

Тут можна замовити їжу чи напої додому. Поки що доставка працює лише у Дніпрі та Запоріжжі.

На фестивалі блогерів працює доставка від Rock'n'Roll. Ціни такі ж, як і на сайті компанії. Плата - через LiqPay.

На платформі пишуть, що доставка займе максимум півтори години.

Інфоцентр

Тут є інформація про те, як провести свій захід на платформі, як скасувати своє замовлення чи як зв'язатися з командою.

Трансляція

Поки ми ходимо по локаціях, збоку в розділі "Бекстейдж та новини" з'являється сповіщення - Facebook Stage почала працювати. Йдемо туди.

Hover.link сповіщає про всі події на локаціях

Це виглядає як звичайний ютуб-стрім, є чат і можливість перемотки - на відміну від реального фестивалю, якщо ви щось пропустили, ви можете повернутися.

Але коли одна подія (в нашому випадку розмова Богдана Буткевича та Марини Данилюк-Ярмолаєвої) закінчилась, її вже не можна передивитися. Чекаємо на наступних спікерів.

Так само не можна подивитися запис фестивалю, що вже пройшов. Хоча організатори освітніх подій зможуть надсилати своїм учасникам збережені записи.

Профіль

Якщо ви хочете переписуватися в чаті, зробіть свій профіль публічним у налаштуваннях (кнопка "Профіль" у правому верхньому кутку). Там само можете додати фото і адресу для доставки.

Що ще?

Залежно від формату події на платформі Hover.link також можна проводити розіграші, пропонувати відвідувачам анкети від партнерів, транслювати сцену у форматі 360°.

Створювати платформу Hover.link почали під час жорсткого карантину, коли не було відомо, чи повернуться взагалі події в офлайн у 2020 році. За задумом, ця платформа має давати максимальні можливості організаторам, відвідувачам та партнерам будь-якого заходу.

Поділитися: