Дніпровський письменник збирає групу для подорожі Шляхом Святого Якова Новини

Дніпровський письменник збирає групу для подорожі Шляхом Святого Якова

214 кілометрів пішки від Понферради до Сантьяго і поїздка на Край Землі – мис Фістера.

Шлях Святого Якова, або Каміно – це піший туристичний і паломницький маршрут, найпопулярніший у Європі. До нього хочуть приєднати й Україну. Дніпровський письменник та мандрівник Максим Беспалов допомагає розробляти маршрут. А поки шо він набирає групу для подорожі Іспанією.

May be an image of map and text that says 'SAMTIAGO DE COMPOSTELA SARRIA LEON PONFERRADA LOGRONO ST. JEAN PIED DE PORT PAMPLONA BURGOS SPAIN'S CAMINO DE SANTIAGO'
Іспанська ділянка Шляху Святого Якова

Це буде перша організована подорож українців Шляхом Святого Якова з початку пандемії.

Максим уже 17 разів пройшов різні ділянки Каміно в Іспанії, Португалії, Франції, Польщі та Україні, в середньому 250-300 кілометрів кожна.

Дніпровський письменник збирає групу для подорожі Шляхом Святого Якова - 2 зображення
Максим Беспалов

У подорожі, що почнеться 25 липня, у День Святого Якова, Максим виступатиме як гід-організатор: розпланує маршрут, забронює житло, домовиться про візити в цікаві місця і сам розповідатиме все, що знає про подорожі Європою.

– Я, напевно, найбільш досвідчена в Україні людина у питаннях Шляху Святого Якова, автор першої української книжки про цей маршрут, – розповідає Максим Беспалов. – Можу багато чого розповісти та показати, знаю цікаві місця та заклади на маршруті, можу організувати по-справжньому чудову мандрівку. Часто люди, які пройшли зі мною свій перший Каміно, так закохуються у нього, що потім починають ходити регулярно вже самостійно – це для мене найбільший комплімент.

Вартість туру з Максимом складає 990 євро. В цю ціну входить житло, трансфери в рамках програми (зокрема 1 авіапереліт із Сантьяго в Мадрид), сувеніри та екскурсії. Окремо треба оплатити переліт в Іспанію і назад, а також їжу. Всього можна вкластися у 1500 євро за людину, каже Максим.

Більше про мандрівку – тут. На сайті можна залишити заявку на участь, або записатися в особистих повідомленнях у фейсбуці.

Поки набирають лише тих, хто станом на 25 липня буде повністю вакцинований.

Поділитися: