На Book Space шукають волонтерів Новини

На Book Space шукають волонтерів

Треба допомагати з організацією Міжнародного книжкового фестивалю. 

Book Space пройде 3-5 вересня на Фестивальному причалі. Шукають волонтерів, які поділяють цінності заходу, люблять книжки, цікавляться культурою, наукою та мистецтвом, а також ввічливі, відповідальні та грамотні. 

Подати заявку слід до 4 серпня. Волонтерами можуть бути лише бути повнолітні.

Book Space у Дніпрі проходитиме вчетверте. Організатори обіцяють, що у вересні на фестиваль приїде 75 видавців. Вперше у нас буде "Віхола", Creative Women Publishing, Bookraine та інші. Також три нові видавництва отримали мінігранти підтримки, їхні стенди безкоштовно розмістять на книжковому ярмарку. 

"Більшість заявників – це вже наші фестивальні резиденти. Але особливо радіємо, що отримали заявки на участь і від нових видавців, які виникли в пандемічний період і ще не працювали з нами як організаторами. Розцінюємо це як знак довіри і хороший заділ на майбутню співпрацю", – раніше розповідала кураторка ярмарку та видавничої програми Алла Рибіцька.

Торік Book Space пройшов онлайн. Книжковий марафон тривав 16 годин поспіль: відбулося 15 подій за участю 35 гостей. На фестивалі презентували 37 друкованих новинок.

Поділитися: