На ГогольFest пройшла прем'єра дніпровського трилеру "Kingdoom" Новини

На ГогольFest пройшла прем'єра дніпровського трилеру "Kingdoom"

Містичний трилер зняла дніпровська студія KOOKSA FILM DNEPR. Фільм знято на основі сюжету вигаданої книжки вигаданого автора.

У центрі сюжету короткометражки - консольна ретро-гра, головні персонажі якої охороняють скарби короля і протистоять силам зла. Для професора-алкоголіка Толіка і лікаря швидкої допомоги Славіка цей світ стає реальністю. Щоб врятуватися, герої мають боротися з жорстокими мешканцями всесвіту "Kingdoom".

Творці вказують, що фільм знято за графічним романом Девіда Д. K. Еллісона «Большое путешествие внутрь себя». Ці автор і книжка - вигадані. Автори фільму хотіли показати, що вигадати можна не лише персонажів, але й їх творців. Про це автори розповідали на фестивалі коміксів Comic Con Ukraine.

Головну роль у стрічці виконав відомий кіноактор, народний артист Олексій Горбунов. Продюсер стрічки Михайло Кукса та режисер Олег Стахурський — мешканці Дніпра. Трек у трилері також виконав дніпровський гурт KLEINOD.

Переглянути стрічку можна на ютуб-каналі студії тут.

Зараз кінематографісти ведуть переговори про зйомку повного метру. А також вже у листопаді планують домовитися за співпрацю з закордонними кіностудіями.

Поділитися: