На лівому березі реконструюють три парки: як вони виглядатимуть Новини

На лівому березі реконструюють три парки: як вони виглядатимуть

Оновлюють сквер Усачова, територію біля будинків 63-65 на проспекті Слобожанському і на перехресті Калинової та Образцова. 

На це з міського бюджету виділили близько 135 мільйонів гривень, повідомляє 34 Телеканал. 

На проспекті Слобожанському з’явиться сквер площею у два гектари. Облаштують дитячий майданчик, зони для спорту та парк для вигулу собак. Там висадять сакури, ялинки, платани, клени та кілька сотень кущів. Майбутній парк порівнюють із Прибережним сквером, який облаштували на Перемозі. 

На лівому березі реконструюють три парки: як вони виглядатимуть - 1 зображення
Майбутній сквер на проспекті Слобожанському

На перехресті Калинової та Образцова будуть місця для відпочинку та дитячий майданчик. А у сквері Усачова планують другий етап реконструкції – зроблять скейт-парк на місці старого фонтану. За словами головного художника Сергія Білого, є ідея віддати новостворений майданчик для скейтерів на розмальовку стрітартерам.

На лівому березі реконструюють три парки: як вони виглядатимуть - 2 зображення
Майбутній сквер на перехресті Калинової та Образцова

Реконструкцію проведуть і на правому березі. Біля ПК Ілліча хочуть відновити зелену зону: там будуть скейтпарк і зони для занять спортом. Реконструкція має розпочатися вже цьогоріч. Нині проєкт візуалізації на стадії розробки. Жителі можуть пропонувати свої ідеї щодо облаштування на гарячу лінію міської ради Дніпра: 056-732-12-12, 095-732-12-12, 096-732-12-12.

На лівому березі реконструюють три парки: як вони виглядатимуть - 3 зображення
Майбутня зона біля ПК Іл'їча

Поділитися: