У Менорі до Дня закоханих пройде бал для людей з інвалідністю Новини

У Менорі до Дня закоханих пройде бал для людей з інвалідністю

Бали "Night to Shine" ("Час сяяти") – це всесвітня традиція. У Дніпрі свято проведуть уже вчетверте. Захід відрізняється від тих, що зазвичай проводять для людей з інвалідністю до тематичних дат.

– Тут нас ніхто не жаліє, немає цих скорботних облич, – каже учасниця балу Людмила. На балах "Night to Shine" не роблять акцент на труднощах і проблемах. Натомість тут є лімузин, червоний хідник, три фотозони, концерт, конкурс талантів та подарунки. Цього року у програмі – виступ переможця "Голосу країни" Олександра Клименка.

Проєкт підтримує програма "Культурна столиця"

Ідея "Night to Shine" належить зірці американського футболу Тимоті Тібоу. Свято проводять одночасно у більш ніж 800 містах світу. Дніпро виборов таке право у конкурсному відборі. 

У 2018-му проєкт вперше реалізували у Дніпрі завдяки колаборації соціально відповідального бізнесу та благодійних організацій. А вже другий рік поспіль бал підтримує програма "Культурна столиця".

У минулому році ми розповідали історію учасників цього балу - Люди та Андрія. Читайте про те, як це – жити у Дніпрі людям, що пересуваються на візках, і як такі бали допомагають їм соціалізуватися.

У Менорі до Дня закоханих пройде бал для людей з інвалідністю - 1 зображення
На балі для людей з інвалідністю у Дніпрі дарують подарунки від "Культурної столиці", Департаменту гуманітарної політики та різних компаній.

Поділитися: