Новий артпростір з’явився на проспекті Гагаріна Новини

Новий артпростір з’явився на проспекті Гагаріна

Тут відкрилась галерея "SVITLOTUT". 

У ній виставлятимуть експозиції, проводитимуть творчі вечори, а також зустрічі та презентації. Галерея об’єднує різні види мистецтва: музику, живопис, скульптуру, архітектуру та евритмію (перетворення музичних ритмів на рухи). 

Нині у "SVITLOTUT" вже можна подивитись виставку фото Ольги Панкової.

Новий артпростір з’явився на проспекті Гагаріна - 1 зображення

А 14 серпня в артпросторі відкриється експозиція "Код нації" Юрія Нагулка. У цей день обіцяють спілкування із самим митцем, фуршет та живу музику. Вхід на відкриття коштуватиме 800 гривень, а просто подивитися роботи в інші дні – 100. 

Також щоп’ятниці у галереї проходять особливі вечори: дегустують каву та інші напої, слухають живу музику від солістів філармонії та читають містичні казки при свічках. Записатися можна через фейсбук та інстаграм галереї. 

У вересні в "SVITLOTUT" запрацює лекторій з архітектури, скульптури, історії мистецтва, гуртки зі співу та мов (німецької, української, англійської) та заняття для дорослих з гри на фортепіано, віолончелі, флейти. 

Розташований артпростір на проспекті Гагаріна, 76д.

Раніше ми повідомляли, що в Музеї українського живопису відкрився Brain Fitness Space: простір, де є ігри, навчальні програми та зона з класичними настолками. А також саме тут облаштували єдиний у Дніпрі індійський більярд карром.

Поділитися: