"Джаз на Дніпрі" оголосив третього хедлайнера — КУСТ
"Джаз на Дніпрі" оголосив третього хедлайнера Новини

"Джаз на Дніпрі" оголосив третього хедлайнера

Вже відомо, що на фестиваль приїдуть французький джазовий піаніст Джекі Террассон і кубинський джазовий трубач, піаніст Артуро Сандоваль. Третім хедлайнером стане колектив "Beyond the Jazz". Його учасники – азербайджанський джазовий саксофоніст Раін Султанов, піаніст Шаін Новраслі та французька співачка Міна Агоссі.

Проєкт підтримує програма "Культурна столиця" 

Раін Султанов – провідний джазовий саксофоніст, який зробив значний внесок у розвиток джазової культури в Азербайджані. Отримавши запрошення від майстра азербайджанського вокалу Рашида Бейбутова, почав працювати в Азербайджанському театрі пісні.

Шаін Новраслі – піаніст і композитор, заслужений артист Азербайджану. Його імпровізації беруть початок із традицій джазу, європейської класичної музики, з елементів поліфонії, блюзу і фольклорної музики. Шаін Новраслі – протеже великого Ахмада Джамала, представник східної культури, який зробив кар'єру в Європі.

Міна Агоссі – французька джазова співачка, яка поєднує унікальне музичне тріо – вокал, бас та барабани. Як протеже Арчі Шеппа вона часто змінює музичні стилі, виконувала в тому числі кавери на Jimi Hendrix (Voodoo Chile, 1983), Pink Floyd (Money) або "Бітлз" (And I Love Her).

Поділитися: