Фільм про готель "Парус" з’явиться у відкритому доступі — КУСТ
Фільм про готель "Парус" з’явиться у відкритому доступі Новини

Фільм про готель "Парус" з’явиться у відкритому доступі

Документальну короткометражку про знаковий для Дніпра готель лише двічі показували в нашому місті. 30 квітня, майже через рік після прем’єри, автори фільму викладуть його у вільний доступ.

Проєкт підтримала програма "Культурна столиця"

Недобудований готель "Парус" вважається символом міста. Його друкують на футболках і магнітах, він став частиною міського фольклору. Автори фільму – учасники групи fantastic little splash – побачили у цьому розрив між бажаним і дійсним. У фільмі вони досліджують різні інтерпретації образу готелю. Автори записали розповіді головного конструктора і архітектора будівлі, а ще – людей, які зверталися до образу готелю у своїй творчості.

Два покази фільму відбулися у червні 2019 року у Дніпрі. Автори не викладали його в інтернет, тому що хотіли взяти презентувати його на кількох кінофестивалях (умова участі у більшості з них – відсутність фільму у вільному доступі). Але роботу встигли експонувати лише у Національному музеї ім. Тараса Шевченка. У зв’язку з карантином фестивалі скасували чи перенесли на невідомі дати. Автори вирішили не чекати і запланували онлайн-прем’єру на 30 квітня.

Показ відбудеться о 20:00. Деталі – за посиланням.

КУСТ спілкувався з авторами фільму, велике інтерв’ю тут.
Також про фільм можна почитати у цьому інтерв’ю.

Поділитися: