Знайшли ймовірне поховання Олександра Поля з дружиною — КУСТ
Знайшли ймовірне поховання Олександра Поля з дружиною Новини

Знайшли ймовірне поховання Олександра Поля з дружиною

В одному зі склепів у Севастопольському парку виявили парне поховання. Чи дійсно це Олександр Поль та його дружина Ольга, покаже лише експертиза.

Розкопки зруйнованої Лазаревської церкви тривають уже три місяці. Головна мета - знайти останки почесного громадянина Дніпра Олександра Поля, який зробив надзвичайно багато для розвитку нашого міста. Його могилу археологи шукають уже багато років. 

На розкопках у Севастопольському парку вже знайшли три склепи. У двох із них було поховано священиків, про це говорять залишки одягу. У третьому - точно не священнослужителі, а, ймовірно, Поль та його дружина. Про це говорять і приблизний вік похованих, визначений за станом зубів, і рештки мундиру в чоловічій могилі.

Речей у склепі лишилося мало, бо його було пограбовано.

Подробиці знахідки - на сайті міськради.

Чому археологи почали розкопки саме тут та що робитимуть після того, як знайдуть могилу Поля, ми пояснювали у цьому матеріалі та в інтерв'ю з дослідником Артемом Костюком. А про те, як проходять розкопки - у репортажі.


Під час розкопок знайшли багато інших артефактів, які розповідають про ті часи, коли на місце парку було кладовище. Дніпровська археологічна експедиція провела відеоекскурсію цими артефактами:

Виставка попередніх результатів досліджень церкви Св. Лазаря у Дніпровській міській раді Дмитрий Тесленко Borys Filatov Artem Kostyuk Ярослав Ярошенко Павел Губриенко Roman Matsevko Алёна Плясова Ирина Якимова Николай Чулаков

Опубліковано Дніпровська археологічна експедиція Четвер, 16 липня 2020 р.

Поділитися: