"Культурна столиця" приймає заявки на гранти — КУСТ
"Культурна столиця" приймає заявки на гранти Новини

"Культурна столиця" приймає заявки на гранти

Подати свій проєкт на конкурс можуть усі мешканці Дніпра. Головне – щоб він сприяв розвитку культурного середовища та культурної інфраструктури міста або розповідав про культуру Дніпра світові. 

Заявки приймають до 23 червня. Є прохання: подумайте над проєктами, які можна втілити онлайн або без масового скупчення людей. Так ви будете впевнені, що ніякі обмеження вам не завадять.

Заявки приносьте у паперовому вигляді до управління культури (просп. Дмитра Яворницького, 75-А, кабінет 506) та надсилайте на електронну адресу: ks.konkurs2020@gmail.com.

Телефон для довідок: 745-27-59

Подробиці про конкурс – на сайті міськради. Там само можна скачати форму заявки та Положення про конкурс. 

Міська програма "Культурна столиця" проводить цей конкурс з 2016 року і вже підтримала більше 150 проєктів. Серед них – запис альбому гурту DZ’OB, видання фотокниги Марка Мілова, підготовка спеціальності "менеджмент соціокультурної діяльності" в коледжі культури та мистецтв, ретро-пробіг Миклашевського, джазовий фестиваль Space Swing, зйомки фільму про готель "Парус", фестиваль лялькового театру Dnipro Puppet Fest, цирковий фестиваль "Яскрава Арена Дніпра" з нічним цирковим шоу, сайт із мапами та аерофотознімками Дніпра.

Поділитися: