Monotonne зробили кавер на пісню гурту Cocteau Twins — КУСТ
Monotonne зробили кавер на пісню гурту Cocteau Twins Новини

Monotonne зробили кавер на пісню гурту Cocteau Twins

Cocteau Twins – це легенди стилю dream-pop, гурт, який існував з 1979 по 1996 рік. Вийшов не просто переспів: Monotonne змінили аранжування і настрій композиції. Вона стала більш глибокою і меланхолійною. Музиканти ставили перед собою мету зробити найкращий кавер з усіх коли-небудь записаних.

Оригінал:

– Ідея зробити кавер на цей трек прийшла від карантинної нудьги, помноженої на безмірну повагу до творчості легендарних шотландців. Ми прослухали безліч каверів їх треку Cherry-Cloloured Funk в ютубі та саундклауді, і нам нічого не сподобалося. Тому ми вирішили зробити найкращий кавер на цей трек. Перегравати один в один нам було нецікаво, хотілося привнести наше фірмове звучання, зберігши мрійливу атмосферу оригінального твору, випущеного в далекому 1990 році. 

Учасники гурту змінили аранжування. Замість гітарного саунду зробили акцент на препарованому роялі, додали кілька об'ємних партій аналогових синтезаторів, перкусію зібрали зі звуків, записаних на природі, а вокал записали у власній студії в клубі Module. 

– У нас вийшло суттєво змінити настрій композиції на більш глибокий та меланхолійний, чого, власне, і хотілося.

Анімацію до трека у техніці стоп-моушн зробила київська художниця-декораторка Таня Журій.

Поділитися: