Світова компанія продаватиме фільм дніпровського режисера "Let It Snow" — КУСТ
Світова компанія продаватиме фільм дніпровського режисера "Let It Snow" Новини

Світова компанія продаватиме фільм дніпровського режисера "Let It Snow"

Світова компанія "Arclight Films" стала агентом з продажу трилеру-хорору "Let It Snow", який зрежисував дніпрянин Станіслав Капралов.

Сюжет фільму розгортається серед зимових гір. За сноубордисткою, любителькою фрирайду, женеться чорний снігохід із безликим вершником. Він не просто хоче знищити героїню, але й розігрує видовищну криваву п’єсу.

"Стас Капралов створив видатний трилер, прекрасно знятий, з чудовою грою та напруженою атмосферою, яка зачарує глядачів, – зазначив директор компанії "Arclight Films" Гарі Гамільтон. – Ми з нетерпінням чекаємо на можливість представити цей фільм і запропонувати його покупцям на ринку".

Станіслав Капралов – дніпрянин, випускник факультету систем і засобів масової комунікації ДНУ, колишній ведучий новин на 34-телеканалі, а наразі – затребуваний український режисер. Продюсером стрічки виступив Сергей Лавренюк. Головну роль зіграла американська актриса українського походження Іванна Сахно (відома за фільмами "Шпигун, який кинув мене", "Тихоокеанський рубіж: повстання"). 

Прем'єру стрічки заплановано на 2020 рік.

"Arclight Films" – одна з провідних світових компаній з продажу театральних, телевізійних і домашніх розваг. Компанія "Arclight Films" продала понад 300 кінофільмів. Один з них – "Збройовий барон", з Ніколасом Кейджем і Джаредом Лето в головних ролях. 

Поділитися: