Центр сучасної культури підписав меморандум з французьким посольством — КУСТ
Центр сучасної культури підписав меморандум з французьким посольством Новини

Центр сучасної культури підписав меморандум з французьким посольством

Тепер Alliance française буде розташовуватися у будівлі колишнього губернського земства на узвозі Крутогірному, 21. Це дніпровський Центр сучасної культури (DCCC). Там само будуть працювати ще кілька культурних ініціатив: Kultura Medialna, Ksi Prostir та галерея "Артсвіт".

Меморандум підписав особисто посол Франції в Україні

– Те, що ми будемо під одним дахом, допоможе нам щільніше взаємодіяти, – говорить культурна менеджерка ГО Kultura Medialna Юлія Овчаренко.

Головна ідея Центру сучасної культури – об'єднати культурні установи та ініціативи в одній будівлі, щоб було простіше придумувати і втілювати спільні проєкти. Це поширена практика в Європі – про приклади таких установ можна прочитати на сторінці DCCC. А про ідею та історію створення центру – у нашому інтерв'ю.

Alliance française став першим міжнародним партнером DCCC. Тепер мовна школа працюватиме на узвозі Крутогірному, 21. Сюди ж переїде бібліотека Alliance française, і тут будуть проходити зустрічі з сучасними французькими письменниками та акторами.

Зараз будівлю колишнього губернського земства реставрують. Центр планують відкрити восени. Як карантин вплине на його діяльність, поки невідомо.

Поділитися: