У Дніпрі з'явиться лазерно-світлова інсталяція із заводських труб — КУСТ
У Дніпрі з'явиться лазерно-світлова інсталяція із заводських труб Новини

У Дніпрі з'явиться лазерно-світлова інсталяція із заводських труб

Кожен охочий зможе запустити лазерний салют зі свого смартфона. Для цього потрібно зробити благодійний внесок у фонд KIDDO через додаток. Гроші допоможуть важкохворим дітям та їхнім родинам.

Над світловою інсталяцією працює команда Expolight. Усього планують задіяти 13 непрацюючих заводських труб. Інсталяцію буде видно з правого берега Дніпра, де розташовані основні місця для прогулянок. У двох точках створять оглядові майданчики з аудіообладнанням, де можна буде дивитися шоу з музичним супроводом.

Одне із завдань проєкту – трансформувати образ міста Дніпро як промислового центру в новий образ постіндустріального міста високих технологій, інновацій та екологічності. За допомогою лазерів труби, які раніше диміли, перетворюються на цифрові технологічні салюти.

Труби покриють піксельними джерелами світла, зверху будуть розташовані лазери, за рахунок руху і зміни відтінків яких буде створюватися ефектне шоу. У повсякденному режимі підсвічування буде більш стриманим, а в певний час кожен вечір відбуватиметься 5-хвилинне лазерно-світлове шоу з музичним супроводом.

До Дня міста планують реалізувати найвищу 120-метрову трубу. Потім до неї підключаться інші.

Поділитися: