Оголосили хедлайнерів "Джазу на Дніпрі – 2021" Новини

Оголосили хедлайнерів "Джазу на Дніпрі – 2021"

Приїдуть Ніколь Рошель зі своїм колективом Modern Geisha, Авішай Коен, Маріо Стефано П'єтродаркі. Джекі Террассон привезе свій авторський альбом.

Фестиваль "Джаз на Дніпрі" цьогоріч запланували на 16, 17 і 18 липня. Звичну локацію змінять – з Монастирського острова фестиваль переїде в парк Шевченка. Там буде кілька точок проведення фестивалю. Це зробили, щоб не збирати велику кількість людей в одному місці, а розвести потік у кілька місць.

Фестиваль організовує програма "Культурна столиця".

– Локації будуть не такі велелюдні, як на острові. Але за насиченістю фестиваль не буде поступатися фестивалям минулих років, – говорить арт-директорка фестивалю Анна Русскевич.

Програма

Відкриють фестиваль молоді музиканти з України, Польщі, Німеччини, Франції. Вони познайомлять дніпрян із новим поколінням джазу. Виступати будуть біля входу в парк Шевченка, у колон. Концерт буде безкоштовним для глядачів.

На 10 музичних локаціях звучатиме вуличний джаз. В амфітеатрі зроблять майданчик для експериментального джазу та діджейської програми. Там виступатиме вже відома дніпрянам Ніколь Рошель, але в новому амплуа – зі своїм колективом Modern Geisha. Експериментальну музику можна буде почути два вечори – 16 і 17 липня.

На "Джаз на Дніпрі - 2017" Ніколь Рошель (Франція) виступала в супроводі Drum Art Big Band Олексія Вікулова (Україна)

Головною локацією стане літній театр в парку Шевченка – там будуть виступати хедлайнери фестивалю. Це єдина платна локація "Джазу на Дніпрі" цьогоріч. Серед хедлайнерів – джазовий піаніст Джекі Террассон у складі тріо. Він уже виступав на фестивалі в 2018 році, і організаторів часто просили привезти його ще раз. Цього літа в Дніпрі він представить свій авторський альбом.

Оголосили хедлайнерів "Джазу на Дніпрі – 2021" - 1 зображення
Джекі Террассон на "Джазі на Дніпрі – 2018". Фото Марка Мілова

Також зіграє трубач Авішай Коен. За словами Анни Русскевич, це велика вдача – домовитися з таким артистом, і він розірве всі шаблони.

У світі існує два музиканти на ім'я Авішай Коен: трубач і контрабасист, обидва родом з Ізраїля. У Дніпро приїде трубач Авішай Коен. Ось музика з його електронного проєкту "Big Vicious", який він привезе на фестиваль:

Ще один хедлайнер "Джазу на Дніпрі – 2021" – бандонеоніст Маріо Стефано П'єтродаркі. Він уже став музичною сенсацією, але в Україну приїде вперше.

Маріо Стефано П'єтродаркі на бандонеоні виконує "Облівіон" Астора П'яццоли

Легенда

Традиційно на "Джазі на Дніпрі" згадають легенду, якому в цьому році виповнюється 100 років. Йдеться про композитора Астора П'яццола. Він поклав початок жанру танго Нуево – суміші аргентинського танго і джазу. Цю програму готує квінтет "Аргентум" під керівництвом Дмитра Логвіна.

Вже відкрито продаж квитків на головну локацію: 17 липня і 18 липня.

Проводитимуть фестиваль з урахуванням карантинних обмежень: локації будуть огороджені, на вході мірятимуть температуру, відвідувачі повинні носити маски.

Повну програму фестивалю і список артистів обіцяють оголосити на офіційних сторінках "Джазу на Дніпрі" в фейсбуці та інстаграмі.

Поділитися: