Люди в супермаркеті: біля Пасажу влаштують перформанс на захист тварин — КУСТ
Люди в супермаркеті: біля Пасажу влаштують перформанс на захист тварин Новини

Люди в супермаркеті: біля Пасажу влаштують перформанс на захист тварин

Хлопець і дівчина "віддзеркалять" долю тварин, які потрапляють на полиці магазинів. Паковання, цінник, термін придатності. На цей раз у ролі "товару" будуть люди. 

– Люди призвичаїлися не відчувати відповідальності за смерті, які вони фактично замовляють. Більшість споживачів ніколи не бачили реальних кадрів з ферм і скотобоєнь. Проте сьогодні наша мета – не звинуватити прихильників традиційного харчування чи розповісти всю правду про м'ясну індустрію, – розповідає учасниця перформансу Іра.

Зацікавлені перформансом перехожі зможуть відкрити посилання, зашифроване у QR-коді на ціннику і перейти на сторінку "Веган Челенджу". Ця безкоштовна програма пропонує спробувати веганський раціон протягом 22 днів. Ментори надають учасникам всю необхідну інформацію про рослинну дієту, а також пропонують багато смачних рецептів. В Україні "Веган Челендж" запустили на початку 2019 року. За інформацією на сайті, за цей час понад шість тисяч людей спробували рослинне харчування.

– Мене тішить, що дедалі більше людей замислюються про зміну раціону. Для мене не важливо, екологічна, етична чи економічна причина спонукає людину відмовитися від продуктів тваринного походження, адже, за нашими підрахунками, кожне таке рішення українця рятує близько 5 000 тварин. Я вірю у майбутнє без спесишизму та роблю все можливе, щоб його наблизити.

Спесишизм (від species – вид) – це ідеологія, яка вважає життя та інтереси тварин не вартими поваги через те, що вони належать до іншого виду.

Час: 4 жовтня, 11:45.
Місце: біля "Пасажу", там буде міні-марш за права тварин.

Рік тому другий учасник Сергій влаштував інший перформанс під цирком: він хотів привернути увагу до експлуатації тварин заради розваги. Тоді він кілька годин просидів у тісній клітці. Був скандал із конферансьє цирку. Відео:

Поділитися: