Пічник живе не у Дніпрі – Володимир Придорогін Розмови

Пічник живе не у Дніпрі – Володимир Придорогін

Днями на ютуб-каналі Story Shooter з'явився трейлер фільму про Пічника, і перші, кого це здивувало, – журналісти. Ми, як і всі, зв'язувалися з ним і просили про інтерв'ю. Нам Пічник відмовив, але авторам фільму вдалося його переконати. За день до прем'єри ми запитали у Володимира Придорогіна, що він сказав Пічнику, щоб той погодився знятись у фільмі про себе.

Хто такий Володимир Придорогін і навіщо йому цей фільм?

Володимир працює у сфері відеореклами, колись він знімав фільм про екстремальний велоспорт в Україні. Короткометражка про Пічника його друга серйозна робота.

Пічник живе не у Дніпрі – Володимир Придорогін - 1 зображення
Володимир Придорогін

Спочатку виникла ідея зробити документальний фільм про Дніпро. Володя замислився про метро, але потім згадав Пічника і зрозумів: це те, що потрібно. Міська легенда може викликати резонанс.

Що було далі?

Пошуки Пічника почалися з дзвінка за всім відомим номером: 0637697703. Він виявився заблокованим, але в інтернеті є оголошення з його послугами та кількома іншими номерами. Один із них виявився робочим. Володимир набрав Пічника, пояснив, що не має стосунку ні до влади, ні до ЗМІ, і запропонував зробити про нього фільм. Олександр (це справжнє ім'я Пічника) відмовився, але через якийсь час передумав і сам передзвонив.

Хто заблокував номер Пічника?

Володимир каже, що написаний на вулицях Дніпра номер телефону заблокував оператор на прохання мерії.

Пічник живе не у Дніпрі – Володимир Придорогін - 2 зображення
Кадр з фільму

Як вдалося його розговорити?

На думку автора фільму, Пічник насторожений і закритий. Людина, яка не чекає нічого хорошого, очікує якогось удару. Володимир сказав йому, що хоче записати інтерв'ю, що це не займе багато часу і що він готовий оплатити витрати (Пічник живе не у Дніпрі). Вже після розмови Олександр сказав, що йому постійно телефонують журналісти, але він їм не довіряє, "тому що всі журналісти в нашій країні ангажовані".

Що Володимир думає про дії Пічника?

Автор фільму не називає це вандалізмом, але не підтримує Пічника і не героїзує його діяльність. Володимир хотів дізнатися, що сам Пічник думає про нелегальну рекламу. Поговоривши з героєм, Володя зробив висновок, що, якби Олександра не зловили, він би продовжив усюди писати свій номер.

Пічник живе не у Дніпрі – Володимир Придорогін - 3 зображення
Пічник (справжнє ім'я - Олександр)

"Він упевнений у своїй правоті. Не вважає, що робив щось неправильно. Він цінує незалежність. Для нього важливо, що він працює на себе і що ніхто не може його звільнити. Мені здалося, що він професіонал своєї справи", – написав нам Володимир.

Що зараз робить Пічник?

За словами автора фільму, Олександр займається приблизно тим самим: будує і чистить печі або димоходи. Клієнтів у нього зараз набагато менше, ніж раніше. Він збирається переїхати до Києва.

Про що конкретно фільм?

В 11-хвилинному фільмі буде показано, хто такий Пічник, навіщо він описував місто і що з ним зараз. За жанром це буде не драма, а детектив з елементами трилеру.

Прем'єра пройде 13 вересня в Module. У цей день фільм з'явиться і на ютуб-каналі Story Shooter.

Поділитися: