"Пік страху": результати прокату та відгуки Новини

"Пік страху": результати прокату та відгуки

У січні в кінотеатрах країни відбувся показ стрічки "Пік страху" ("Let it Snow"). Це був перший український фільм, який купив Голлівуд. Його режисер – дніпрянин Станіслав Капралов. 

Ми писали про те, як знімався цей фільм. А тепер розпитали режисера про результати прокату і проєкт, над яким він працює зараз.

Які підсумки прокату стрічки?

"За перший тиждень показу в Україні фільм зібрав кілька мільйонів гривень, але остаточної цифри ще немає. Через карантин "Пік страху" подивилося не так багато людей, як ми очікували, але все одно непогано. Обрати зручну дату для показу не було можливості, тому довелося шукати хоч якесь вікно без жорстких обмежень". 

Які відгуки на фільм?

"Дуже хороші відгуки були у Великобританії. Круте рев'ю з рекомендаціями написали в "The Guardian". Класно преса відгукнулася в Ірландії".

В Україні більше писали про сам вихід фільму, з рев'ю бачив лише декілька. В основному після виходу було тихо".

Над чим працюєте зараз?

"Восени ми дозняли у Львові містичний трилер "Егрегор". Нині він у процесі монтажу. Плануємо, що стрічка вийде цього року.

"Егрегор" розповідає про таємничі ордени, які протягом століть боролися за світове панування. Це робота в жанрі "Багряних річок" та "Коду да Вінчі". Якщо "Пік страху" – це комерційний проєкт для продажу, то "Егрегор" – це зовсім інший стиль".

Поділитися: