Про набережну Дніпра видали книжку Новини

Про набережну Дніпра видали книжку

Журналіст та письменник Ігор Родіонов видав книгу-альбом "Дніпровська набережна". Це вже шосте видання автора. Про це пише gorod.dp.ua

Проєкт підтримує програма "Культурна столиця"

Книга поділена на три частини: перша розповідає про історію створення та розвитку набережної, друга – фотоальбом, третя – перспективні проєкти. 

Автор збирав архівні матеріали та спілкувався з людьми, які створювали набережну: архітекторами, проєктувальниками, конструкторами, а також учасниками та свідками подій. Хтось ділився спогадами, світлинами та документами. 

Видання опубліковано двома мовами – українською та англійською. 

"Якщо місто прагне статусу "Культурна столиця Європи", то саме час презентувати цей архітектурний об'єкт, – безумовно, унікальний, – в Лондоні і Парижі, Варшаві та Берліні. А тому книга має англійський переклад. Комусь це видасться занадто. Але я вважаю, що нам треба голосно говорити про своє місто, його історію, культуру, традиції", – сказав автор.

Автор планує презентувати книгу 2020 року у Музеї українського живопису. 

Ігор Володимирович Родіонов за останні десять років створив цикл книг про рідне місто: "Петровский зачет. 40 лет спустя", "Набережная имени…", "Днепропетровские зодчие", "Корона над Днепром", "Секретный архитектор Южмаша".

Поділитися: