Слухай: релізи вересня від дніпровських музикантів Гіди

Слухай: релізи вересня від дніпровських музикантів

Зібрали альбоми і сингли, що вийшли за місяць у Дніпрі. Плюс розповідаємо про новий лейбл Dnipropop, який запрацював у вересні.

Gamardah Fungus – 10 YEARS COMPILATION

Збірка синглів, рідкісних архівних записів і реміксів, присвячена десятиріччю гурту. Альбом можна придбати на CD або послухати онлайн.

Сонічка дєтка feat. Kurs Valüt – Kolyskova_2020

Трек, записаний новою дніпровською виконавицею спільно з титаном місцевого андерграунду.

Кімната Гретхен – Теорія Неймовірності

Десять пісень про заперечення, гнів, прийняття і зцілення.

Monotonne – Холодная планета (feat. Milliways)

Перший трек з майбутнього альбому і одночасно перший трек гурту, зроблений не англійською мовою. У ньому звучать записані наживо партії скрипки та віолончелі.


Чекаємо: проєкт "Деконструкція" від гурту DZ'OB

Музиканти різних жанрів переосмислюють композиції гурту і створюють свою музику. Учасники DZ’OB хочуть об’єднати довкола однієї теми представників різних жанрів, познайомити між собою окремі "тусовки" та дати можливість артистам-початківцям проявити себе на рівні зі знаними музикантами.

Електронні артисти, академічні композитори, джазові музиканти, люди з несумісним, на перший погляд, музичним бекґраундом трощитимуть на молекули спадщину DZ’OB-у, переосмислюючи саме поняття реміксу.

Вже є кілька тізерів майбутнього проєкту.

А ось і нова техно-деконструкція by Symonenko. Camera: @Elena SavlokhovaДеталі: https://liroom.com.ua/articles/deconstruction-dzob/Анекта для участі: https://bit.ly/dzob_deconstructionD>

Опубліковано DZ'OB Вівторок, 22 вересня 2020 р.

Усі різножанрові треки зберуть в один альбом "Деконструкція". Це буде перший альбом, який видадуть на вінілі на новому дніпровському лейблі Dnipropop.

Що за лейбл?

Dnipropop заснували у дніпровській митцівні Module. Одна з цілей лейбла – пограти в альтенативний шоубіз, який буде сміятися над трендами та пафосом.

Спеціально для цього лейблу Kurs Valüt записав трек.

Поділитися: