Слухай: 5 жовтневих музичних релізів у Дніпрі Гіди

Слухай: 5 жовтневих музичних релізів у Дніпрі

І стільки ж альбомів і кліпів, на які варто чекати.

DZ'OB – Музика до німого фільму "Нариси радянського міста"

Став доступним онлайн фільм 1929 року про Харків, знятий в кіностудії ім. Довженка, з живим музичним супроводом від дніпровського гурту DZ'OB. Трансляцію зробили на відкритті Центру сучасної культури у Дніпрі. Як гурт створював музику до німого фільму, ми розповідали тут.

Дмитро Демченко – River Port installation

Вісім треків, що звучали в річковому порту під час DniPro ГогольFest на початку жовтня. Альбом пройнятий ідеєю трансформації. Трансформацію переживає і сама будівля: із занедбаного річкового порту в тимчасовий, а може, й постійний, центр тяжіння сучасного мистецтва. Про це ми розповідали тут.

МС Брехунець – Дивись Не Впади

Овіяний щільним туманом сумнівних легенд МС Брехунець дарує осінній настрій всім захворілим на кохання.

LICVD 19 – No More [ feat Copeland MC ]

Дніпровський лейбл Dnipropop спільно з американським телепроповідником Кеннетом Коуплендом, який зцілює від коронавірусу через телеекрани.

Dinamika – Воспоминания

Перший альбом музиканта Max Kinglenko. Більшу частину текстів і музики Макс написав після важливих для себе подій, але, пишучи вокал, вже не відчував тих самих емоцій. Планував творити чистий постпанк. "Майже в кожній демці намагався зіграти синти, схожі на The Doors (не вийшло)".


Чекаємо

Короткометражна драма-кліп "Якщо Джармуш мав рацію" на пісню "Кімнати Гретхен" з альбому "Теорія Неймовірності". У сюжеті – відсилки до фільму-антиутопії Джима Джармуша "Виживуть тільки коханці".

Новий альбом The Wicker Man. Гурт експериментує, шукає нове звучання і вже рік готує акустичний альбом у жанрі дарк-фолку і неокласики. До нього увійдуть композиції, які лунали на концертах, але яких ніколи не було в записі. А поки готується альбом, музиканти викладають на своїй сторінці спонтанні джеми та обряди з вигнання злих сил.

Кліп на пісню "Зла" гурту "Гражданин Топинамбур". Новий трек не схожий на попередню творчість гурту – це будуть більш потужні, драйвові та, може, агресивні "Топінамбури". Також гурт готує матеріал для шостого альбому. Він буде повністю україномовним і вийде на початку 2021 року.

Проєкт "Деконструкція". Гурт DZ'OB дозволив іншим музикантам розібрати на гвинтики власну творчість. За кілька тижнів оголосять список композицій, які потряплять до цифрового релізу та на вініл.

Слухай: 5 жовтневих музичних релізів у Дніпрі - 1 зображення
Зображення: DZ'OB

Третій альбом проєкту abproject мультиінструменталіста Андрія Богданова.

Поділитися: