Ресторатори Дніпра приготують спеціальні страви, щоб підтримати філармонію Новини

Ресторатори Дніпра приготують спеціальні страви, щоб підтримати філармонію

10 кращих рестораторів Дніпра весь листопад годуватимуть дніпрян австрійською кухнею, щоб забезпечити філармонію кабінетом сцени за 168 тисяч гривень.

Ця акустична конструкція зробить звучання одного з п'яти кращих в країні оркестрів супероб’ємним, концентрованим і глибоким, а самих музикантів захистить від протягів.

Будівля філармонії не передбачає виступів симфонічних оркестрів. Через це 50% звуку залишається на сцені і під куполом. Симфонічний оркестр не може показати все, на що він здатен, і виходить, що частково грає в нікуди. Ідея проєкту — нагадати: симфонічний оркестр — це перлина, яка грає на рівні Віденських оркестрів.

Ініціатор акції, співзасновник "Double decker" і "Миші Бляхера" Руслан Буряк пояснює, як усе відбуватиметься:

— Наприклад, "Double decker" приготує австрійський шоколадний десерт з вишнею та вершково-кавовим кремом "Чорний ліс", марципанові цукерки "Моцарт", яблучний штрудель, каву по-віденськи, торт "Захер" з абрикосовим джемом. А "Миші Бляхера" — повноцінний гастрономічний сет рівня високої кухні з австрійським вином. Наше завдання зібрати 168 тисяч гривень за 1 місяць, тому хтось буде віддавати тільки 20%, а ми — всі 100% виручки від продажів фестивального меню. 

Допомогти філармонії вирішили власники DoubleDecker Cake & Coffee, ресторанів Миші Бляхера, Ресторан Артист, Winovnik, Buon Fratelli, Varburger bar, Гостерія Хата Подопригора, First Wave, Buon Fratelli, Ресторан Coast, Ресторан Репортер', коли дізналися, що 5 листопада у філармонії стартує фестиваль "Австрійська осінь". Тому ресторатори не лише збиратимуть кошти для філармонії, але й будуть агітувати клієнтів її відвідати.

Поділитися: