Режисер фільму "Носоріг" Олег Сенцов приїде у Дніпро Новини

Режисер фільму "Носоріг" Олег Сенцов приїде у Дніпро

9 вересня на 78-му Венеціанському кінофестивалі відбувся прем'єрний показ фільму "Носоріг". Зараз його режисер Олег Сенцов планує свій візит до Дніпра.

Найближчим часом Сенцов влаштує тур всією Україною. Під час візитів Олег Сенцов презентує свої книжки і відповість на питання про свій фільм. Дніпро буде одним із перших міст, куди він потрапить. Це станеться 18 вересня. Зустріч відбудеться на третьому поверсі в Центральній міській бібліотеці. Візит кінорежисера та письменника влаштовує Видавництво Старого Лева.

Фільм "Носоріг" розповідає про бандитські 90-ті роки. Головний герой на однойменне прізвисько потрапляє в кримінальний світ. Там він починає свій кривавий шлях в тодішніх реаліях. Кінотеатральна прем'єра фільму запланована на 2022 рік.

Зйомки фільму Носоріг в соняшниковому полі
Зйомки фільму "Носоріг"

Олег Сенцов народився в 1976 році в Криму. Він почав роботу над фільмом "Носоріг" ще в 2012 році, в 2014 планувався реліз. Тоді «Носоріг» завоював звання кращого проекту на міжнародному кінофестивалі в Софії. Раптово, в 2013 році почалася Революція гідності, на якій режисер був активістом Автомайдану. Після анексії Криму він був схоплений службою ФСБ Росії і насильно перевезений в Москву. Незважаючи на відсутність доказів, Сенцова посадили до в'язниці за підготовку терористичної атаки на 20 років. Його звільнили у вересні 2019 року і повернули в Україну в обмін на російського військовополоненого. Після цього режисер продовжив роботу над кінострічкою «Носоріг».

Поділитися: