"Січеславна-2021": на які вистави піти Новини

"Січеславна-2021": на які вистави піти

Фестиваль-конкурс серед театрів Придніпров'я буде проходити з 20 по 29 березня. Всього презентують 17 вистав у Дніпрі, Павлограді, Кривому Розі, Кам'янському та Запоріжжі.

"Січеславна" це традиційний фестиваль, якому вже 29 років. Його головна особливість: театри грають у себе вдома, на своїх звичних сценах, а члени журі приїжджають до них, щоб оцінити гру акторів, режисуру, хореографію і сценографію.

Нагородження відбудеться 29 березня в 15:00 у дніпровському Театрі драми і комедії. Переможців минулих років можна знайти тут.

Проєкт підтримує програма "Культурна столиця"

Квитки на вистави можна купити в касах театрів. Нижче публікуємо афішу.

20 березня, 17:00

 "За двома зайцями" (Кривий Ріг)

По-перше, це прем'єра в криворізькому театрі ім. Шевченка. По-друге, так, цю п'єсу вже ставили мільйони разів, але чи бачили ви БАЛЕТ "За двома зайцями"? Цю виставу зроблено мовою пластики і рухів. Ми думаємо, що побачити формат хореографічної комедії точно варто. Ще є трохи квитків (від 50 до 80 грн).

20 березня, 19:30

"Пейзаж" (Кривий Ріг)

Теж прем'єра (як раз в межах "Січеславни") в театрі "Академія руху". Це пластичне есе. У виставі буде 12 картин з одним головним героєм солдатом. Його травмовану психіку, переживання, розчарування, радість від зустрічі з дитиною, зустріч з матір'ю покажуть через пластику. сиПовинно бути дуже незвично. Квитки ще є у продажу!

"Січеславна-2021": на які вистави піти - 1 зображення

21 березня, 15:00

"Девятисотый не сходит на берег" (Запоріжжя)

Найсучасніший запорізький театр-лабораторія Vie (на Хортиці) показує виставу про музиканта, який все своє життя провів на кораблі, жодного разу так і не ступивши на берег. Він фактично вступив в діалог з усім людством і перевів це на мову музики. Дуже нестандартна п'єса і такий самий театр. Очікувано, що залишилася всього пара квитків (але ви можете встигнути).

21 березня, 18:30

"Сто тисяч" (Запоріжжя)

Це містична історія в запорізькому Театрі юного глядача. В основі п'єса Карпенка-Карого. Головний герой хоче заробити грошей та скупити всю землю навколо. Але він впевнений, що чесно розбагатіти можна: в освіту не вірить, в ерудованих людей теж. Постановка в ТЮГ сучасна, без "шароварщини". Трохи квитків ще є.

"Січеславна-2021": на які вистави піти - 2 зображення

23 березня, 15:00

"Портрет" (Дніпро)

Вистава актора і режисера Тараса Шевченка в театрі "Віримо", на який вже немає квитків. Але ми з'ясували, що планується додатковий показ 23 березня, і квитки тільки сьогодні з'явилися в продажу. Це історія про художника Чорткова, життя якого змінилося після придбання загадкового портрета... Навіть не історія, а містичний атракціон.

24 березня, 14:00 

"Повернення на круги своя" (Павлоград)

Драма. 

25 березня, 18:00

"Замовляю любов" (Дніпро)

Вистава в нашому телетеатры. Історія лірико-драматична, жанр любов у стилі танго. Ми знаємо, що сьогодні легко можна замовити собі секс, а що з любов'ю? Її теж можна купити? У виставі постараються відповісти на це питання. Поки квитки є.

26 березня, 18:00

"Цілую, Леся" (Кам'янське)

Вистава в театрі ім. Лесі Українки про... Лесю Українку. Це буде подорож в максимально особистий (захований) внутрішній світ поетеси: в її думки, листи, надії та почуття. Ще є квитки по 50 грн. Вистава цікава і емоційна.

"Січеславна-2021": на які вистави піти - 3 зображення

27 березня, 18:00

"Езоп" (Дніпро)

Нова вистава нашого молодіжного театру на Мономаха. Це буде елітарний андеграунд, і не в залі, а у фойє, що спочатку дуже незвично. Хоч тема Езопа і класична, зіграна вона буде молодіжно, і ви точно будете здивованы. Залишилося приблизно п'ять квитків, тому покваптеся, якщо хочете потрапити.

28 березня, 18:00

"Вишнёвый сад" (Дніпро)

Прем'єра в нашому Театрі драми і комедії, яку всі дуже чекають! Трагіфарс за Чеховим. Правильніше буде навіть сказати, переосмислення Чехова. Покази будуть 27 і 28 березня, поки ще залишилися квитки, але їх точно розберуть в найближчі дні.

Також в афіші фестивалю є дитячі вистави. Ось список:

20 березня, 11:00

"Коза-дереза" (Кривой Рог)

22 березня, 11:00 

"Веселий урок" (Запоріжжя)

22 березня, 13:00

"Попелюшка" (Запоріжжя)

24 марта, 19:00

"Попелюшка" (Дніпро)

23 березня, 14:00

"Чарівні мандри" (Дніпро)

26 березня, 11:00

"Віслючок, який мріяв стати зіркою" (Дніпро)

27 березня, 11:00

"Мері Поппінс" (Дніпро)

"Січеславна-2021": на які вистави піти - 4 зображення
"Бомжовий блюз" та "Оргію" скасували

Поділитися: