Скульптор із Дніпра вперше представив Україну на культовій виставці в Австралії Новини

Скульптор із Дніпра вперше представив Україну на культовій виставці в Австралії

Скульптор із Дніпра Єгор Зігура представив диптих Awakening – "Пробудження" на одній із найбільших виставок світу – Sculpture by the Sea ("Скульптура біля моря") у Сіднеї.

Україна вперше бере участь у цій експозиції.

Роботу дніпрянина відібрали серед 400 заявок з 30-ти країн світу.

Диптих Awakening передає момент пробудження людини за сучасної доби, коли нинішня цивілізація споживання увійшла у кризову стадію свого розвитку.

Скульптор із Дніпра вперше представив Україну на культовій виставці в Австралії - 1 зображення

Sculpture by the Sea – одна з найбільших у світі експозицій скульптур під відкритим небом. Ця подія на декілька тижнів перетворює узбережжя Тихого океану на скульптурний парк довжиною в два кілометри. На виставці представлено понад 100 скульптур, створених авторами з усього світу. Минулого року подію відвідало понад 400 000 осіб.

Єгор Зігура – український скульптор, автор інсталяцій та арт-об'єктів. Одну з його робіт можна побачити у Дніпрі на вулиці Гоголя. Вона називається "Революція свідомості". Створив її автор разом з братом-близнюком Микитою. Ідея витвору – розвиток людини, яка не повинна стояти на місці, тому що життя швидкоплинне.

Також деякі роботи автора знаходяться у Києві – "Єднання" та "Новий Прометей".

Скульптор із Дніпра вперше представив Україну на культовій виставці в Австралії - 2 зображення
Скульптор із Дніпра вперше представив Україну на культовій виставці в Австралії - 3 зображення

Єгор Зігура працює як з класичними, так і з новими матеріалами, серед яких: бронза, метал, поліефір. Для міських скульптур використовується нержавіюча сталь, бронза, чорний метал з фарбуванням, пластик. Його скульптури зберігаються в приватних колекціях Латвії, Данії, Франції, Португалії, Великобританії, Сінгапурі, США, Японії, Китаї.

Поділитися: