Стартував набір на спеціальність "Менеджер соціокультурної діяльності" Новини

Стартував набір на спеціальність "Менеджер соціокультурної діяльності"

Це перша у Дніпрі навчальна програма, завдяки якій можна стати культурним та артменеджером.

Нову спеціальність відкрили рік тому в Коледжі культури і мистецтв, зараз триває другий набір. Студенти навчатимуться рік і десять місяців. Після цього можна стати культурним чи артменеджером, курувати виставки чи організовувати фестивалі. 

Спеціальність "Менеджер соціокультурної діяльності" створювали культурні менеджери, дослідники та працівники коледжу. Запуск нової спеціальності підтримала "Культурна столиця".

Тут навчають азам проєктного менеджменту, брендингу, авторського права, комунікацій з цільовою аудиторією та іншим необхідним навичкам. Програма включає стажування в Україні та Європі, мультимедійні матеріали, авторські курси від викладачів-практиків, онлайн- та аудіо-подкасти. Детальніше про цю спеціальність ми писали раніше. 

"Для нас важливо навчати не тільки здатності зберегти та передати традиційне знання, а й спроможності створювати нове, аналізувати середовище та бути в міжнародному контексті, продукувати концепції, забезпечувати фінансову сталість та багато інших навичок", розповідає директорка коледжу Інна Рудкевич.

Для вступу необхідно мати повну загальну середню освіту. Після закінчення коледжу студент отримує диплом молодшого фахового бакалавра.

Подати документи на навчання слід до середини липня.

Адреса: проспект Дмитра Яворницького, 47. Питання можна поставити у фейсбуці


Щоб абітурієнти могли на власні очі побачити, з чим та де вони зможуть працювати в майбутньому, 28 червня викладач коледжу та керівник Центру сучасної культури у Дніпрі Андрій Палаш проведе для них екскурсію новою культурною інституцією Дніпра.

Поділитися: