Стартував продаж книжки про дніпровську набережну Новини

Стартував продаж книжки про дніпровську набережну

Книжку-альбом "Дніпровська набережна" написав журналіст і кінодокументаліст Ігор Родіонов. У ній є історичні довідки про перших будівельників, фотографії улюблених місць городян та унікальних заходів, які проходили на набережній.

Її можна придбати за 350 гривень у магазинах "Скорпіон" та "Буклет". Або на презентації, що відбудеться у Дніпровській міській бібліотеці 27 лютого о 17:30. 

Проєкт підтримує програма "Культурна столиця"

Книжку-альбом розділено на три частини: "Я пам’ятаю, як усе було", "Якщо не ми, то хто?" та "Символи нового тисячоліття". Вони розповідають про минуле, сучасне та майбутнє набережної.

Це шоста книжка журналіста та кінодокументаліста Ігоря Родіонова. Матеріали для неї він збирав кілька років. За первинним задумом, це мало бути історичне видання. Проте місто зростає і змінюється з кожним роком – ці зміни відображено й у книзі. У ході роботи з’явилися другий і третій розділи з фотографіями.

Видання опубліковано двома мовами – англійською та українською. 

Григорій Гельфер, голова правління програми "Культурна столиця", наголосив, що сучасному Дніпру необхідні книжки, які будуть його презентувати. Він також розповів про ідею книжки "Дніпро – гравітація". Вона є частиною великої концепції "Гравітація", яка представляє наше місто на конкурсі "Культурні столиці України" від Українського культурного фонду. Детальніше про конкурс можна прочитати тут.

Поділитися: