СЦЕНА:Дніпро: триває голосування за переможця, який вирушить до Києва Новини

СЦЕНА:Дніпро: триває голосування за переможця, який вирушить до Києва

Віддати свій голос можна до 20:00 п’ятниці .

СЦЕНА – це проєкт для музикантів від столичного Будинку Культури "Мастерская". У Харкові, Дніпрі, Одесі, Чернівцях та Львові журі шукали талановитих виконавців.

У фінал від Дніпра журі відібрали Max Paragraph, MAX NEWELL, KLEINOD, banned society, GANDZYA.

Керівник проєкту "СЦЕНА" Михайло Мироненко охарактеризував кожен виступ.

"Max Paragraph це взагалі прихований потенціал жанру. Українське кантрі, ви тільки послухайте, як завзято і цікаво звучить! У записі живого виступу артист виглядає дуже органічно з музикою, дивитися цікаво, хоч все досить просто. Якби ще й у відповідній локації, то було б зовсім чудово!".

"MAX NEWELL представник сталого жанру естрадної музики. Гарна пісня, музиканти відмінно знають, що роблять, вокаліст артистичний і насолоджується процесом, за цим завжди приємно спостерігати. Видно та чутно досвід, який переріс в якісний продукт".

"KLEINOD – виконують сучасний поп-рок, виглядають впевнено, образ відповідає жанровій стилістиці. Так склалося, що в нашій країні багато музикантів грають рок і його піджанри, тому з цим у відборі завжди складно. KLEINOD показують, що розуміють куди йдуть, куди рости і що потрібно з цією музикою робити".

"banned society їхній лайв про повне задоволення музикою, що виконують. Мене теж відразу затягує в цей басейн насолоди. З музичного боку це досить сучасно і ново для України, зроблено якісно та зі смаком. "Хіп-хоп з електронною музикою" так описує свою творчість група. Мені подобається, думаю, і ви зможете оцінити".

"GANDZYA електронний представник відбору, та ще й українською мовою клас! Інструменталіст бітбоксит, що вже чудовий перформанс, вокал дівчини дуже приємний як на слух, так і візуально (що досить дивно звучить, але ви зрозумієте). Також лайв лупінг, який використовує Надим (учасник дуету GANDZYA) виглядає ефектно і в сукупності виходить цікава і музика, і виступ".

Нині триває голосування від слухачів. Підтримати когось із музикантів можна ось тут

Музикант, який очолить рейтинг, вирушить до Києва на три дні. Там отримає консультації з експертами та виступить у прямому ефірі БК "Мастерская". Також він змагатиметься із переможцями з інших міст-учасників проєкту. 

Головний приз – 50 тисяч гривень на запис власного альбому.

Поділитися: