У червні запрацює мейкерспейс при Ksi Prostir Новини

У червні запрацює мейкерспейс при Ksi Prostir

Це відкрита майстерня, де можна буде користуватись обладнанням для своїх творчих проєктів. 

У Ksi Prostir можна буде працювати з деревом, металом, 3D-принтером, мікроконтролерами, а також займатись більш класичними практиками: живописом, графікою тощо. Для цього там є усі необхідні інструменти, але можна приходити і зі своїми. Працювати у майстерні може будь-хто, обмежень немає (але краще, якщо користувачі повнолітні).

Назва "makerspace" походить від англійського "make" (робити) та "space" (простір). Відкриті робочі майстерні популярні у світі. Тепер одна така буде і у Дніпрі. 

У червні запрацює мейкерспейс при Ksi Prostir - 1 зображення

Робочу майстерню створили завдяки краудфандінгу та Міжнародному фонду "Відродження". Організатори вже готують першу подію у новому просторі. 

"Це буде арт-лабораторія. Вона проходитиме з 28 червня по 18 липня. Зараз у нас відкрито конкурс на участь у лабораторії, на який можуть подаватись митці віком від 16 до 25 років з маленьких міст та селищ Дніпропетровщини. У програмі воркшопи з деревообробки, металу, 3D-друку та Arduino. Після цього учасники створять власні проєкти, які ми покажемо на виставці. Проєкт підтримує Європейський Союз та Goethe-Institut в Україні за програмою House of Europe", говорить одна із засновниць Ksi Prostir Надія Коваль.

Подати заявку на участь в арт-лабораторії можна до 11 червня за посиланням

Після закінчення арт-лабораторії мейкерспейс працюватиме повноцінно, забронювати собі місце можна ось тут

З мейкерспейсом можна поділитись матеріалами чи обладнанням. За це організаторки дозволять безкоштовно в ньому працювати (за індивідуальною домовленістю).

Майстерня відкриється в Центрі сучасної культури (DCCC, узвіз Крутогірний, 21а), куди Ksi Prostir переїхав рік тому.

Поділитися: