Україна і Шрі-ланка домовилися про безвіз. А у Дніпрі почався БezVIZ Festival Новини

Україна і Шрі-ланка домовилися про безвіз. А у Дніпрі почався БezVIZ Festival

Українцям на півроку скасували плату за в'їзд на острів Шрі-Ланка. І поки українці планують поїздку, на наш Монастирський острів з’їхалися виконавці з усього світу.

2-4 серпня вперше у Дніпрі проходить крос-культурний фестиваль «Безвіз». Хедлайнерами, поміж інших, стали Kadebostany, Lordi, Skindred, "Бумбокс", Crazy Town.

Особливості фестивалю: різножанрові виконавці, електронна сцена, 12 автограф-сесій, багато немузичних розваг (пляжний волейбол, атракціони, бар на воді) і «Центр миру», в якому кожного дня проводяться майстер-класи від представників різних держав. У перший день це була Індія.

Фестиваль проходить на Монастирському острові і є частиною проекту «Культурної столиці» - «Наш острів». Спеціально для трьох фестивалів цього літа острів з’єднали з правим берегом пішохідним понтонним мостом та підготували зручну інфраструктуру: кемпінг, душі й туалети, фудкорти, камери схову, паркування, водний трансфер.

Фестиваль проводить міська програма «Культурна столиця» спільно з організаторами тернопільського фестивалю «Файне місто».

Квитки на 3 і 4 серпня можна придбати за посиланням або на вході.

Поділитися: